Assassin’s Creed: Origins’in ana karakteri ve E3 videosu sızdırıldı!

1
Assassin's Creed Origins ana karakteri
Assassin's Creed Origins ana karakteri

Mısır’da geçeceği şuan için resmi olarak açıklanmasa da oyuncular tarafından kesin gözüyle bakılan yeni Assassin’s Creed oyunu bildiğiniz gibi düzenli aralıklar ile meydana gelen sızıntılar ile gündeme geliyor. İlk olarak oyuna ait birkaç görselin sızdırılmıştı ve bunun sonucunda bir çok bilgi açığa çıkmıştı. Geçtiğimiz saatlerde ise yaşanan iki büyük olayla yeni Assassin’s Creed oyunu için gerçekten oldukça hareketli anlar yaşandı.

Assassin’s Creed Origins’e ve oyunun E3 fuarındaki videosuna ait olduğu iddia edilen bir videonun ilk saniyeleri belirlenemeyen kişiler tarafından internet ortamına sızdırıldı. İnternet ortamına bomba gibi düşen ve birçok sitede sızıntı videosu adı altında verilen 31 saniyelik videoda görünü kalitesinden dolayı ne olduğunu pek anlayamadığımız birkaç sahneden sonra Assassin’s Creed II oyununa ait güzel egzotik bir müzik ve milattan önce 1354 yılı Mısır’ını ve Teb şehrini görüyoruz.

Paylaşılan ve oyun dünyasını çok kısa sürede karıştıran bu videonun ise sahte olduğu çok geçmeden anlaşıldı. Paylaşılan videoya ve nasıl hazırlandığına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Assassin's Creed Origins sahte E3 videosu
Assassin’s Creed Origins sahte E3 videosu

Bu olayın üstünden bir saat bile geçmeden ise yeni bir sızıntı meydana geldi. Bir anda ortaya çıkan ve sahte olduğu kısa sürede anlaşılan sızıntı videosuyla tüm dikkatleri üzerine çeken yeni Assassin’s Creed oyunu bu fırsatı kaçırmadı ve yeni bir sızıntıyla birlikte oyun gündemini meşgul etmeye devam etti. Açıkcası yeni Assassin’s Creed ile ilgili o kadar şey sızdırıldı oyuncular olarak tüm bu sızıntıların yavaş yavaş reklam olduğunu düşünmeye başlıyoruz. Bu sefer yeni Assassin’s Creed oyunu hakkında yapılan son dakika sızıntısının kaynağı ise dünyanın en büyük parakende firmalarından birisi olan Gamestop firması olarak gösteriliyor. Gamestop tarafından sızdırıldığı iddia edilen bu görselle karşımıza Yeni Assassin’s Creed’e ait bir tişört çıkıyor. Paylaşılan bu görseli dikkatli incelediğimizde ise elinde kalkan ve yay tutan kapşonlu bir karakter, daha doğrusu yeni suikastçimizi görüyoruz. Paylaşılan bu görseldeki kalkanı dikkatli incelediğimizde ise daha önce sızdırılan görsellerdeki kalkana oldukça benzediğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Son olarak görselde de görüldüğü üzere Assassin’s Creed: Origins oyunu için ana karakterimizin isminin Ba Yek olduğu anlaşılıyor. Gamestop tarafından sızdırıldığı iddia edilen görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.

Assassin's Creed Origins Ba Yek
Assassin’s Creed Origins Ba Yek

 

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.