Freebie: Ücretsiz Steam Oyunu

0
Freebie
Freebie

Bedava steam key köşemizde bugün simplo sitesi bulunmakta. Simplo sitesi şuan için yaptığı oyun dağıtımında Freebie oyununa ait olan steam kodlarını herkese ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Yapmanız gereken ise dağıtımın yapıldığı sayfaya bu bağlantıya tıklayarak gitmek. Ardından siteye girdiğinizde ise siteye steam hesabınızla giriş yapın. Steam hesabınızla siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza bir takım görevler çıkacaktır. Bu görevler oldukça basit; steam grubuna girmek, verilen bir sayfaya girmek, gibi tek tıkla yapılabilecek görevler. Bütün bu görevleri yaptıktan sonra da Claim Your Key butonuna bastığınızda ise oyunun kodu sizlere verilecektir. Ek olarak sitede görev kısmında yukarıdaki ayarlar işaretine tıklayarak istenilen hesaplarınızı bağlayabilirsiniz.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Freebie Oyunu Hakkında Bilgi

Freebie bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılan bir basit eğlence oyunudur. Fizik yapısı itibari ile gayet basit görünen bu oyun aslında oldukça mücadeleci ve zor bir yapıya sahip. Oyunda bulunan topu kontrol ederek yeşil noktalara sadece birer kez dokunmak zorunda olduğunuz bu oyun, boş zamanlarınızda açıp rahatlıkla zaman geçirebileceğiz küçük, tadımlık bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.
  • Oyuna ait incelemeler: Çok Olumlu (258 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 16 Haziran 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği bulunmayan oyunların Türkçe çevirilerini internetten varsa bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.