Loot Hero DX: Ücretsiz Steam Key

0
Loot Hero DX
Loot Hero DX

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün bizleri golgengiveaways sitesi karşılamakta. Şuan için goldengiveaways sitesi kullanıcılarına Loot Hero DX adlı oyunu ücretsiz bir şekilde dağıtmaktadır. Oyunu almak içinse yapmanız gereken işlem oldukça basit. Yapmanız gereken bu adrese girip siteye steam hesabınız ile giriş yapmak. Ardından gelen sayfadan tekrardan Loot Hero DX oyununu seçip oyunun dağıtımının yapıldığı sayfaya gitmek. Oyunun dağıtımının yapıldığı sayfada ise site sizden birkaç görev yapmanızı isteyeck ve oyunun kodunu görevleri yaptıktan sonra sizlere verecektir. Örnek olarak steam grubuna üye olmak, twitter sayfasını takip etmek gibi basit görevlerin ardından sayfayı yenileyerek ücretsiz steam kodunuzu alabilirsiniz.

Önemli Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Loot Hero DX Oyunu Hakkında Bilgi

Loot Hero DX bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış bir macera – aksiyon oyunudur. Oyunda küçük bir kasabada bulunan yiğit bir savaşçıyı yönlendiriyoruz ve amacımız köyümüze saldıran güçlü ve kötü ejderhayı bulup yok etmek. Ejderhayı bulma yolunda çeşitli zorluklarla karşılaştığımız bu oyunda bazı bölümler çok seri hareket etmemiz gerekiyor. Son olarak oyunda bulunan karakterimiz diğer basit eğlence oyunlarından farklı olarak geliştirilebilir düzeydedir. Yani karakterimiz level aldıkça kendine has özellikler geliştirebilir, kendine özel silahlar alabilir. Bu seçim tamamen oyuncunun kendi tercihine bırakılmıştır. Ejderhayı yakalama konusunda hepinize başarılar diliyoruz.
  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (146 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 3 Temmuz 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği bulunmayan oyunların Türkçe çevirilerini internetten varsa bulabilirsiniz.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.