PlayStation 5 yavaş yavaş kendini gösteriyor

3
PlayStation 5
PlayStation 5

Geçtiğimiz haftalarda sizlerlede paylaştığımız üzere Oyuncular PlayStation 5’i özelleştirilebilecek mi? haberimizden sonra PlayStation’ın Amerika bölgesinde çalışan en yetkili isim Shawn Layden’dan yeni haberler almaya başladık. Hepimizinde bildiği üzere Sony firmasının oyun piyasasında bulunan tüm ürünleri arasında en çok para kazandırıp en büyük gelir kapısı haline gelen PlayStation markası, günümüzde video oyun ve oyun konsolu dendiğinde oyuncuların akıllarına gelen ilk markalar arasında kendine oldukça rahat bir şekilde yer buluyor. Geçenlerde de Amerika’nın oldukça eski ve köklü finans firmalarından Wedbush Securities’in en önemli isimlerinden Michael Patcher, PlayStation 5’in 2019 yılında oyuncularla buluşacağını düşündüğünü bizlere belirtmişti. Shawn Layden’ın bizlere belirttiği bilgilere oldukça güvendiğini belirten Michael Patcher, PlayStation 5’in oyun dünyasın girişini ve bu girişin oyuncular üzerinde yapacağı etkinin aynen PlayStation 4 Pro’nun yaptığı etkiye benzer olacağını bizlere belirtti.

Bütün bu açıklamaların üstüne bir de PlayStation 5’in PlayStation 4 Pro ile kusursuz bir şekilde uyumlu olacağını aktaran ünlü analist Michael Patcher, yeni gelecek olan PlayStation 5 konsolunun eskiden olduğu gibi video oyun dünyasında devrimsel bir değişiklik getireceğine ise pek de inanmıyor. Ayrıca ünlü analist Michael Patcher’a göre oyunculara 4K çözünürlük desteği sunması beklenen PlayStation 5’in, Sony firmasının Amerika’da 4K televizyon pazarının yarısına sahip olduğu zamanlarda yeni konsolu oyun piyasasına sürülecekmiş. Bakalım ünlü analist Michael Patcher’ın bu iddiaları gerçekten doğru çıkacak mı? Bizce oldukça mantıklı ve pazar yönelik gerçekci iddialarda bulunan Michael Patcher’ın iddiaları gerçekten doğru çıkacak ve PlayStation 5 ile, Sony firmasının 4K televizyonları iyice eline aldığı, 2019 yılında tanışacağız.

3 YORUMLAR

  1. ps4 pronun üstüne azcık donanım desteği ekleyip 4k desteği ile hatta sony 4k televiyzyonlarla birlikte kampanyalı bir şekilde satıp parayı kırarlar demedi demeyin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.