Torch Cave 2: Ücretsiz Steam Oyunu

0
Torch Cave 2
Torch Cave 2
Ücretsiz steam köşemizde bugün indiegala sitesi bizleri selamlıyor. Site şuan için Torch Cave 2 oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Bu adrese girip üyelik girişinizi yapın. Sonra oyun kutucuğu içerisindeki kutucuğu kaldırın. Ardından Claim Free Copy butonuna tıklamanız ardından oyun sizin olacaktır. Oyuna daha sonra ekrana gelecek olan profile yazısına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Takıldığınız bir konu olursa bu başlığa yorum atmaktan çekinmeyin. Hepinize iyi oyunlar dileriz.
Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz.

Torch Cave 2 Oyunu Hakkında Bilgi

Torch Cave 2 isimli bu oyun bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir basit eğlence, macera oyunudur. Sizlerle daha önce paylaşmış olduğumuz Torch Cave oyununun devamı olan bu oyunda hemen hemen bütün mantık aynıdır. Kahramanların ve hikayenini biraz farklılık gösterdiği bu oyunda bulunan Bravado adlı karakter tekrardan esir düşmüştür. Bravado adlı karakterin kurtarılması konusunda bizlere büyük bir sorumluluk düşen bu oyunda oldukça eğleneceğinizden eminiz.
  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (106 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 28 Eylül 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Torch Cave 2 oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.