Forge of Gods: Beauties and the Beasts Bedava Steam DLC

0
Forge of Gods Beauties and the Beasts Pack
Forge of Gods Beauties and the Beasts Pack

Ücretsiz steam oyunu köşemizde gleam.io sitesi var. Site şuan için bizlere Forge of Gods: Beauties and the Beasts dlc kodlarını dağıtacaktır. Dağıtımdaki kodları alabilmeniz için yapmanız gereken tek şey bu adrese girip sitedeki görevleri yapmak. Bu görevler ise zor değil. Oldukça basit görevler, steam grubuna girmek, youtube kanalına abone ve buna benzer kolay görevler. Görevleri yaptıktan sonra oyunun kodu ekrana çıkacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Oyunu steam hesabınıza ekleme: Aldığınız kodu steamda etkinleştirmek içinse steam uygulamasına giriş yapıp sol altta bulunan oyun ekle butonuna tıklayalım. Daha sonra Steam’da ürün etkinleştir yazısına tıklayıp ileri tuşuna basıp gelen kullanıcı sözleşmesini kabul edin. Ardından Ürün Kodu şeklinde gelen sayfaya aldığınız kodu girerek ileri tuşuna basın. Bu işlemlerden sonra almış olduğunuz oyun steam kütüphanenize sorunsuz bir şekilde eklenecektir.

Forge of Gods Oyunu Hakkında Bilgi

Forge of Gods Panoramik Inc firması tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir RPG oyunudur. Kendimizi çoklu oyun dünyasında kartlarla bir strateji savaşının içinde bulduğumuz bu oyunda yaptığımız her hamlenin domino taşı gibi her şeyi etkileyerek bütün her şeyimize mal olabileceğini düşünerek oynamamız gereken bu oyun bizlere oldukça eğlenceli dakikalar yaşatacaktır. Şuan için steamda oynaması ücretsiz olan bu oyunun parayla satılan ek paketini ise yukarıdaki dağıtımdan faydanalarak ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Son olarak aldığınız DLC’yi aktif etmek için oyunu steam hesabınıza eklemeniz gerekmektedir. Onun için buraya tıklayıp oyunu oyna butonuna tıklayarak bu işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.
  • Oyuna ait incelemeler:Çoğunlukla Olumlu (2,159 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 6 Mayıs 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Çok Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Forge of Gods oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.