A grande bagunça espacial – The big space mess Bedava Steam Key

0
A grande bagunça espacial - The big space mess
A grande bagunça espacial - The big space mess

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün bizleri whosgamingnow sitesi karşılıyor. Whosgamingnow sitesi şuan için yaptığı dağıtımla bizlere A grande bagunça espacial – The big space mess oyununu ücretsiz olarak dağıtıyor. Yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Vermiş olduğumuz bu adrese girerek siteye steam hesabımızla giriş yapalım. Daha sonra yine oyunun dağıtıldığı sayfaya gelerek sitenin bizden yapmamızı istediği görevleri yapalım. Bu görevler oldukça basit: steam gruplarına girme ve facebook sayfalarını beğenme gibi tek tıkla yapılacak basit zahmetsiz görevler. Görevleri yaptıktan sonra enter butonuna basalım ve bu işlemin ardından her şeyi doğru yapmışsak oyunun kodu ekrana gelecektir.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

A grande bagunça espacial – The big space mess Oyunu Hakkında Bilgi

A grande bagunça espacial – The big space mess bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılan bir komedi türünde oyundur. Oyuncularına oldukça farklı kafalar yaşatarak güldüren ve eğlendiren bu yapımda bazı bölümleri zekamızla geçmeye çalışıyoruz. Bazen kendimizi uzayda, bazen suda, bazen karada vb. yerlerde bulduğumuz bu oyun boş zamanlarımızda bizleri oldukça eğlendirmeyi başarıyor.

  • Oyuna ait incelemeler: Çok Olumlu (76 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 5 Nisan 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat A grande bagunça espacial – The big space mess oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.