PES 2018 Çıkış Tarihi Belli Oldu

0
pes 2018
PES 2018

Oyun dünyasında her yıl klasik olarak yaşanan oyun firmalarının resmi duyuru yapmamış olsa dahi sızıntı şeklinde duyurulan bir takım oyunlar oluyor. Bu sene de bu haberlerde PES ve FIFA serisi bizleri karşılıyor. Bu iki oyunun daha önce de dolaylı olarak duyurulmasına birçok kez tanıklık etmiştik. Bu sene ise ilk adım pro Evolution Soccer 2018 oyunundan geldi ve oyun dolaylı yoldan olsa da resmiyet kazanmış oldu.

Xbox.com üzerinden duyurusu yapılan ve oyun sayfası açılan pro Evolution Soccer 2018 oyununun çıkış tarihi ve ilk detayları da oyuncularla paylaşıldı. 13 Eylül 2017 tarihinde çıkacağı açıklanan pro Evolution Soccer 2018’in detaylarına baktığımızda ise bazı radikal değişikliklerin yapıldığını görüyoruz. Çalım sisteminde yine farklı bir sisteme geçiş yapan KONAMI firması “stratejik çalım sistemi” adı verilen bir çalım sistemi ile oyuncuların karşısına çıkmayı hedefliyor.

Diğer oyunlara göre oldukça yenilenmiş bir menü sistemine sahip olacağı belirtilen PES 2018 oyununda oyuncuların gerçek resimlerinin kullanılacağı bizlerle paylaşılan diğer detaylar yarasında kendine yer buluyor. Tabi bu işlemin yapılması konusunda lisans problemi bunun için ne denli kısıtlamalar yapacak bilemiyoruz. Bu gelişmenin sonucunu muhtemelen oyun çıktığında canlı olarak göreceğiz. Buna ek olarak PES 2018 oyununda transfer sistemi ve MyClub modunda da birtakım değişiklikler ve geliştirmelerin yapılması beklenen diğer gelişmeler arasında.

PC, PS4 ve Xbox One platformları için hazırlanan oyunun kapağında ise yine Barcelona teması bulunacak. Ek olarak bu kapak tasarımının bölgeden bölgeye ise farklılıklar göstereceği KONAMI tarafından belirtilmiş. Bazı oyuncular ise haklı olarak her sene Barcelona teması bulunan PES oyunu kapaklarından sıkılmış durumda ve bu konu hakkındaki düşüncelerini KONAMI firmasına iletmiş durumda. Bakalaım KONAMI firması oyuncuların bu talebine nasıl bir cevap verecek.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.