Virus Z: Bedava Steam Oyunu

0
Virus Z
Virus Z

Ücretsiz steam oyunu köşemizde giveawayoftheday sitesi var. Site şuan için Virus Z oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken bu adrese girip join win butonuna tıklayıp verilen görevleri yapmak. Verilen görevler ise oldukça basit görevler, bu oyun dağıtımını facebook hesabınızdan paylaşmak ve oyun dağıtımını üstlenen firmayı twitterdan takip etmek, işlem bu kadar. Ardından oyun sizin olacaktır. Oyunun kodu mail adresinize gönderilmektedir. Gmail kullanıyorsanız oyunun kodu tanıtımlar kısmına düşmektedir.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz.

Virus Z Oyunu Hakkında Bilgi

Virus Z isimli bu oyun, Falco Software ekibi tarafından geliştirilip oyun dünyasına kazandırılan bir macera oyunudur. Yaşadığımız şehirde meydana gelen virüs salgını sonrası insanların zombiye döndüğü bu oyunda amacımız arkadaşlarımızla oyunun sonuna kadar hayatta kalabilmek. Bu amaç doğrultusunda istemediğimiz eylemlerde bulunacağımız bu oyunda zorlu bir macera bizi bekliyor.

  • Oyuna ait incelemeler: 2 Kullanıcı İncelemesi Bulunuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 23 Haziran 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Virus Z oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.