Zombie Shooter 2: Ücretsiz Steam Key

1
Zombie Shooter 2
Zombie Shooter 2

Ücretsiz steam oyunu köşemizde giveawayoftheday sitesi var. Site şuan için Zombie Shooter 2 oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken bu adrese girip join win butonuna tıklayıp verilen görevleri yapmak. Verilen görevler ise oldukça basit görevler, bu oyun dağıtımını facebook hesabınızdan paylaşmak ve oyun dağıtımını üstlenen firmayı twitterdan takip etmek, işlem bu kadar. Ardından oyun sizin olacaktır. Oyunun kodu mail adresinize gönderilmektedir. Gmail kullanıyorsanız oyunun kodu tanıtımlar kısmına düşmektedir.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz.

Zombie Shooter 2 Oyunu Hakkında Bilgi

Zombie Shooter 2 oyun dünyasına bağımsız yapımcının kazandırdığı bir aksiyon – zombi türünde rol yapma oyunudur. Oyunda dünyamıza zombi salgını ve saldırısı meydana geliyor. Bu kargaşa içerisinde tek başına bu işin içinden sıyrılma görevi ise tahmin edeceğiniz üzere bize düşüyor. Zaman zaman farklı insanlarla karşılaşıp onlara kurduğunuz cümlelerin geleceğinizi oldukça etkileyeceği bu oyunda yapacağız her seçime ve söyleyeceğiniz her söze özenle dikkat etmeniz gerekiyor.
  • Oyuna ait incelemeler: Çok Olumlu (106 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 29 Eylül 2009
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Zombie Shooter 2 oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

 

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.