Post Human W.A.R: Bedava Steam Key

0
Post Human W.A.R
Post Human W.A.R

Bedava steam key köşemizde gleam.io sitesi var. Site şuan için bizlere Post Human W.A.R oyununun kodlarını ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Dağıtımdaki kodları alabilmeniz için yapmanız gereken tek şey bu adrese girip sitedeki görevleri yapmak. Bu görevler ise zor değil. Oldukça basit görevler, steam grubuna girmek, youtube kanalına abone ve buna benzer kolay görevler. Görevleri yaptıktan sonra oyunun kodu ekrana çıkacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Post Human W.A.R Oyunu Hakkında Bilgi

Post Human W.A.R şuan için erken erişimde olan ve oyun dünyasına bağımsız yapımcı tarafından kazandırılmış bir strateji oyunudur. Kendimizi oldukça gerilim dolu ve apolitik bir dünya içerisinde bulduğumuz bu oyunda adeta soğuk savaş dönemi bir atmosfer bizleri beklemekte. Bu bağlamda kendi ülkemizi kurup geliştirdiğimiz ve diğer acımasız düşmanlara karşı nasıl ayakta kalacağımızı planladığımız bu oyunda üç dört hamle sonrasını düşünmemiz gereken hamleler yapmak durumunda kalacağız.

  • Oyuna ait incelemeler: Olumlu (16 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 3 Mayıs 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Çok oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Post Human W.A.R oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.