Heaven Forest VR MMO: Ücretsiz Steam Key

0
Heaven Forest - VR MMO
Heaven Forest VR MMO

Ücretsiz steam oyunu köşemizde chubbykeys sitesi var. Site şuan için Defense of Nuclear Contingency oyununa ait kodları dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip siteye steam ile giriş yapalım ve ardından gelen sayfadan Heaven Forest VR MMO butonunun yanındaki Open Giveaway yazısına tıklayıp diğer sayfaya girelim. Sayfaya girdikten sonra görevleri yapalım ardından oyun sizin olacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Heaven Forest Oyunu Hakkında Bilgi

Heaven Forest – VR MMO adındanda anlaşılacağı üzere bizleri cennet gibi bir ormanda güzel bir gezintiye çıkaran bir sanal gerçeklik oyunu. Oyunda muhteşem atmosferi olan bir ormanda geziyoruz ve karşımıza çeşitli hayvanlar, güzel yapıtlar vb. öğeler çıkıyor. Amacımızın tamamen orman gezisi yapıp zevk almak olduğu bu oyunun sanal gerçeklik dünyasında stresimizi rahatlıkla atabiliriz. Hepinize huzurlu oyunlar dileriz.
  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumlu (41 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 10 Aralı 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Çok oyunculu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.