Sleengster: Ücretsiz Steam Oyun Kodu

0
Sleengster
Sleengster

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün bizleri whosgamingnow sitesi karşılıyor. Whosgamingnow sitesi şuan için yaptığı dağıtımla bizlere Sleengster oyununu ücretsiz olarak dağıtıyor. Yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Vermiş olduğumuz bu adrese girerek siteye steam hesabımızla giriş yapalım. Daha sonra yine oyunun dağıtıldığı sayfaya gelerek sitenin bizden yapmamızı istediği görevleri yapalım. Bu görevler oldukça basit: steam gruplarına girme ve facebook sayfalarını beğenme gibi tek tıkla yapılacak basit zahmetsiz görevler. Görevleri yaptıktan sonra enter butonuna basalım ve bu işlemin ardından her şeyi doğru yapmışsak oyunun kodu ekrana gelecektir.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Sleengster Oyunu Hakkında Bilgi

Sleengster adlı oyun bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış bir basit eğlence oyunudur. Oyunun kapağına ve oyun içi atmosfere baktığınızda oyuncuların aklına direkt olarak angry birds adlı oyunu getiren bu yapım birçok yönüyle ve grafikleriyle angry birds adlı oyuna benzemektedir. Oyunda bir domuzu kontrol ederek çeşitli maceralara girişiyoruz ve karşımıza birtakım zorluklar çıkıyor bazen kaçma bazen şiddet, yok etme yoluyla zorlukları geçebildiğimiz bu oyun zaman geçirmek için oldukça ideal bir oyun.

  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumsuz (28 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 2 Aralık 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Sleengster oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.