Hell Warders Steam Beta Key: Yeni Dağıtım

0
Hell Warders
Hell Warders

Ücretsiz steam oyunu köşemizde gleam.io sitesi var. Site şuan için bizlere Hell Warders oyununun kodlarını kaçıranlar için tekrardan ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Dağıtımdaki kodları alabilmeniz için yapmanız gereken tek şey bu adrese girip sitedeki görevleri yapmak. Bu görevler ise zor değil. Oldukça basit görevler, steam grubuna girmek, youtube kanalına abone ve buna benzer kolay görevler. Görevleri yaptıktan sonra oyunun kodu ekrana çıkacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Hell Warders Oyunu Hakkında Bilgi

Hell Warders şuan için erken erişimde bulunan bir aksiyon rol yapma oyunudur. Bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bu güzel yapım 2017 Haziran’da tamamen oyun dünyasına girerek kullanıcılarla buluşmayı hedefliyor. Orta dünyada azılı düşmanlara karşı mücadelemizi sürdürdüğümüz bu macerada tek hedefimiz takımımızla birlikte önümüze çıkanları yok etmek.

  • Oyuna ait incelemeler: Herhangi bir kullanıcı incelemesi bulunmuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: Haziran 2017’de çıkacak.
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Çok Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Hell Warders oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.