Withering Kingdom Flurry Of Arrows

0
Withering Kingdom Flurry Of Arrows
Withering Kingdom Flurry Of Arrows

Ücretsiz steam oyunu köşemizde gleam.io sitesi var. Sitede şuan Withering Kingdom: Flurry Of Arrows oyununa ait kodlar dağıtılmakta . Dağıtımdaki kodları alabilmeniz için yapmanız gereken tek şey bu adrese girip sitedeki görevleri yapmak. Gleam sitesindeki görevler ise zor değil. Oldukça basit görevler, steam grubuna girmek, youtube kanalına abone ve buna benzer kolay görevler. Görevleri yaptıktan sonra oyunun kodu ekrana çıkacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Withering Kingdom: Flurry Of Arrows Oyunu Hakkında Bilgi

Withering Kingdom Flurry Of Arrows adlı oyun ne yazık ki Steam Mağazalarından şuan için kaldırılmış durumda. Oyun çizimsel grafiklerden oluşuyor ve kısa boylu bir savaşçıyı kontrol ediyoruz. Oyun bir köyün içinde ve çevresinde geçiyor ve amacımız ise geceleri karşımıza çıkan tehlikeleri ortadan kaldırarak hayatta kalmak ve ilerlemek. Bu zorlu mücadelede ise karakterimize çeşitli silahlar ve yetenekler kazandırarak rakiplerimize üstünlük sağlamaya çalışıyoruz.
  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumlu (50 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 30 Aralık 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Withering Kingdom Flurry Of Arrows oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

Sitemizde paylaşılan ücretsiz oyunlardan çok hızlı bir şekilde haberdar olmak ve anlık bildirim almak isterseniz bu adresten steam grubumuzu ziyaret ederek üye olabilirsiniz.

Önceki İçerikDeadpool 2 için ilk resmi poster yayınlandı
Sonraki İçerikWarzone

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.