Deadpool 2 için ilk resmi poster yayınlandı

3
Deadpool 2'nin posteri yayınlandı
Deadpool 2'nin posteri yayınlandı

İlk filmi ile sinema severlerin gönlünde taht kuran Deadpool, yaklaşan Şükran Günü’nün bir numaralı odağı olma konusunda elinden geleni yapıyor. Bunu gerçekleştirmek adına ikinci film ile ilgili sürpriz bir şekilde yayınlanan poster ile oldukça önemli bir adım da atılmış oldu. Kendine özel sosyopat özellikleri olan, bu özellikleriyle oyunlara dahi konu olmuş çok sevdiğimiz Deadpool karakteri ise ev hanımlarına hitap etmesiyle tanınan Good Housekeeping isimli derginin kapağında kendine yer buldu. Bu hamleyle de yetinmeyen Deadpool, ilk filmde bulunan karakterlerin ve gelecek olan ikinci filmde bulunacak olan karakterlerin hep birlikte olduğu bir posteri de derginin bir sayfasında yayınladı.

Deadpool 2’nin ilk resmi posteri yayınlandı

Özellikle yabancı film ve dizilerden aşina olduğumuz üzere ABD ve Kanada’da kutlanan Şükran Günün’de hindiyi aile reisinin kesmesi gibi güzel bir gelenek vardır. Yayınlanan posterde ise bu görevi Deadpool üstleniyor. Bildiğiniz üzere film filmin pazarlaması konusunda da oldukça ilginç günleri seçen Deadpool kendini Avustralya’nın ulusal kanguru gününde bile bulmuştu. Şimdi ise ev hanımlarına hitap eden bir dergide kendini bulan Deadpool’un resmi posteri sizlere göre nasıl olmuş?

Deadpool-2-Poster
Deadpool 2 Poster

İkinci film için oldukça farklı bir posterle karşımıza çıkan Deadpool ilk filmiyle yakaladığı büyük başarısını bu filmde de devam ettirmek istiyor. Gerçekten olağanüstü bir hayran kitlesini yakalayan filmin serisinin yeni filminde, Deadpool’un çizgi romanlarında bir çok kez yer almış olan Cable ve Domino karakterleri de yer alacak. Hayranları tarafından büyük bir merakla beklenen Deadpool 2’nin Haziran 2018’de vizyona girerek sevenleri ile buluşması bekleniyor.

Önceki İçerikProject RPG
Sonraki İçerikWithering Kingdom Flurry Of Arrows

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

3 YORUMLAR

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.