Warzone

2
Warzone
Warzone

Ücretsiz steam oyunu köşemizde dupedornot sitesi var. Site şuan için Warzone oyununa ait kodları dağıtmakta. Yapmanız gereken bu adrese girip siteye steam ile giriş yapalım ve ardından gelen sayfadan Warzone butonunun yanındaki Open Giveaway yazısına tıklayıp diğer sayfaya girelim. Sayfaya girdikten sonra görevleri yapalım ardından oyun sizin olacaktır.

Not: Verilen görevdeki reklamlarla uğraşmamanız için direkt olarak grup linklerini buradan paylaşıyoruz. Bu gruplara steam üzerinden üye olursanız kodu alabilirsiniz.

Grup 1 ve Grup 2

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Warzone Oyunu Hakkında Bilgi

Warzone oyunu, NFA ekibi tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir aksiyon oyunudur. Warzone çok oyunculu bir oyundur. Arkadaşlarınızla birlikte benzersiz bir dünyada hayatta kalmaya çalışacaksınız. Takım arkadaşlarınızla güçlenmeli, rakipleri kolayca yok etmelisiniz. Tek amacımız hayatta kalmak olacaktır.

  • Oyuna ait incelemeler: 9 kullanıcı incelemesi bulunuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 12 Temmuz 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu/Çok oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Warzone oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

Sitemizde paylaşılan ücretsiz oyunlardan çok hızlı bir şekilde haberdar olmak ve anlık bildirim almak isterseniz bu adresten steam grubumuzu ziyaret ederek üye olabilirsiniz.

Önceki İçerikWithering Kingdom Flurry Of Arrows
Sonraki İçerikCastle Defender

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

2 YORUMLAR

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.