Tap Heroes: Ücretsiz Steam Key

0
Tap Heroes
Tap Heroes

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün bizleri whosgamingnow sitesi karşılıyor. Whosgamingnow sitesi şuan için yaptığı dağıtımla bizlere Tap Heroes oyununu ücretsiz olarak dağıtıyor. Yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Vermiş olduğumuz bu adrese girerek siteye steam hesabımızla giriş yapalım. Daha sonra yine oyunun dağıtıldığı sayfaya gelerek sitenin bizden yapmamızı istediği görevleri yapalım. Bu görevler oldukça basit: steam gruplarına girme ve verilen bağlantıyı ziyaret etme gibi tek tıkla yapılacak basit zahmetsiz görevler. Görevleri yaptıktan sonra enter butonuna basalım ve bu işlemin ardından her şeyi doğru yapmışsak oyunun kodu ekrana gelecektir.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Tap Heroes Oyunu Hakkında Bilgi

Tap Heroes oyun dünyasına bağımsız yapımcı tarafından kazandırılan bir basit eğlence, ro yapma türündeki bir oyundur. Hem politik olup hem de eğlendiren bu güzel oyunda güzel vakit geçireceğini tahmin ediyoruz.

  • Oyuna ait incelemeler: 9 Kullanıcı incelemesi bulunuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 23 Ocak 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Tap Heroes oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.