Steam Hafta Sonu İndirimleri: Don’t Starve Together, Fallout 4, GTA 5 ve daha fazlası

1
GTA 5 indirimi
GTA 5 indirimi

Her hafta sonunun klasik haberi olan steam hafta sonu indirimleri serimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Steam bu hafta sonu çok çarpıcı indirimler yapmasa da yine oyuncular tarafından sevilen birkaç oyunu indirime almasını bilmiş. Sizleri lafı daha fazla uzatmadan indirimlerle buluşturmak istiyoruz. Steam mağaza sayfasına gittiğinizde sizleri ilk olarak Don’t Starve Franchise sayfası karşılayacak. Bu sayfaya girince göreceğiniz üzere steamda yer alan bütün Call of Duty oyunları indirim almış durumda. Şimdi ise sizlere Steam Hafta Sonu indirimlerinden seçtiğimiz oyunları teker teker aldığım indirim oranı ve fiyatlarıyla aktaracağız. Aynı zamanda indirim zamanı hangi oyunun hangi zamanda en ucuz olduğunu gösteren rehberibimizi de sizlerle paylaşma niyetindeyiz. Şimdiden hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Steam hafta sonu indirimlerine ilk olarak Don’t Starve serisi ile başlamak istiyoruz. Şimdi sırasıyla bütün Don’t Starve oyunlarının almış olduğu indirimleri ve şimdiye kadarki en düşük fiyatlarını sizlerle paylaşalım:

  • Arkadaşlarınızla sınırsız maceralara çıkabileceğiniz Don’t Starve Together oyunu steamda şuan için %35 indirim alarak 15.60 TL satış fiyatıyla alıcılarını beklemekte. Oyunun steamdaki en düşük fiyatı ise yine 15.60 TL. Ek olarak bilmeyen kullanıcılar için belirtmek isteriz ki, Don’t Starve Together adlı oyunu aldığınızda sizlere arkadaşınıza hediye vermek üzere oyunun 1 adet kopyasını veriyor. Gelen diğer oyun ise steam envanterinizde bulunuyor.
  • Bu sefer arkadaşlarınızla değil de ben tek başıma maceraya çıkarım diyorsanız size Don’t Starve oyununu önerebiliriz. Şuan için Don’t Starve oyunu %75 indirim alarak 6 TL fiyatıyla mağazada alıcılarını bekliyor durumda. Oyunun en düşük fiyatı ise yine 6 TL. Bizim sizlere tavsiyemiz ise hem tek hem de çok oyunculu olarak oynanabilen Don’t Starve Together adlı oyunu almanız olacaktır.

Hafta sonu indirimleri kapsamında karşımıza çıkan bir diğer efsane oyun ise Fallout 4. Sizlere geçtiğimiz günlerde Fallout 4 Bu Hafta Sonu Ücretsiz adlı haberimizde Fallout 4 oyununun bu hafta sonu için ücretsiz olarak oynanabileceğini ve oyunun %67 oranında bir indirim alarak 59.07 TL olduğunu duyurmuştuk. Son olarak Fallout 4 oyununun şimdiye kadarki en düşük fiyatı 44,75 TL olmuştu, bu fiyat 23.12.2016 tarihinde GamersGate indirimleriyle meydana gelmişti.

Hafta sonu indirimlerinin diğer muhteşem oyunu ise yıllardır bizi maceradan maceraya sürükleyen GTA serisinin son oyunu olan Grand Theft Auto V. Sık sık indirim alarak oyuncuları sevindiren oyun bu sefer %40 indirim alarak 107,40 TL satış fiyatıyla mağazadaki yerini almış durumda. GTA 5 oyunu şuana kadar Steam üzerinde en fazla %50 indirim oranını görmüştü.

Hafta sonu indirimleri kapsamında sıradaki oyunumuz Sniper Ghost Warrior 3. Nisan ayında oyun dünyasına hızlı giriş yapan Sniper Ghost Warrior 3, ilk başlarda oyundaki hata ve buglardan dolayı oyuncular tarafından oldukça eleştiriliyordu. Bunun üstüne çok fazla süren yükleme sürelerinin ardından kendine güzel bir güncelleme getiren bu oyun bu eleştirileri savurmasını iyi bildi. Oyun şuan için %20 indirim alarak 143,20 TL fiyatından mağazadaki yerini almış durumda. Sniper Ghost Warrior 3 oyununun şimdiye kadarki en düşük fiyatı 75,00 TL olmuştu, bu fiyat 15.11.2016 tarihinde Steam indirimleriyle meydana gelmişti.

Hafta ortası çılgınlığının son oyununda çoğu oyuncunun çok sevdiği Trine 2: Complete Story oyunu bulunuyor. İki boyutlu macera, bulmaca ve fantezi öğelerini içeren platform oyunu %85 gibi çok güzel bir indirim oranı yakalayarak 4.65 TL’den hayranlarına göz kırpıyor. Eğer platform oyun türünü seviyorsanız Trine 2: Complete Story oyunu bu fiyatıyla kesinlikle kaçmaması gereken bir fırsat olarak karşınıza çıkıyor. Renkli ve canlı dünyasının içinde kaybolacağınız bu oyunu kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Son olarak Trine 2 adlı oyunun en düşük fiyatı ise yine 4.65 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Steam hafta ortası çılgınlığı indirimlerinde belli başlı göze çarpan indirimler bu kadardı. Fakat indirimler sadece bu oyunlarla sınırlı değil. İndirimlerin tamamına ulaşmak isterseniz özel fırsatlar sayfasına tıklayarak diğer indirimlere göz atabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar dileriz.

1 YORUM

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.