Fallout 4 Bu Hafta Sonu Ücretsiz

1
Ücretsiz Fallout 4
Ücretsiz Fallout 4

Bethesda firması tarafından oyun dünyasına sürülen ve oyuncula tarafından oldukça beğenilen bir yapım olmayı başaran Fallout serisinin son oyunu olan Fallout 4, Bethesda firması tarafından yapılan bugün yapılan açıklamayla birlikte bu hafta sonuna özel PlayStation 4 dışındaki tüm platformlar için ücretsiz olarak oynanabilecek. Bildiğiniz gibi serinin oyun dünyasına çıkan son oyunu olma özelliğini taşıyan Fallout 4 oyununu modlar ile oynaması oldukça keyif verici. Eğer Fallout 4 adlı oyunu denemek isteyip de bir şekilde deneyemediyseniz bu gelişme sizin için oldukça güzel bir fırsat olacaktır.

Oyunu indirmek için Steam’da herhangi bir şart gerekmiyor. Tek yapmanız gereken steam mağazasında Fallout 4 oyununu bulup indirmeye başlamak. Steam platformu hariç Xbox One kullanıcılarına ise biraz kötü bir haberimiz olacak. Eğer Fallout 4 oyununu ücretsiz olarak Xbox One üzerinden oynamak isterseniz bir Xbox Live Gold üyeliğine sahip olmanız gerekmekte. Buna ek olarak Bethesda firması şuan için PlayStation 4 adına herhangi bir açıklamada bulunmadı fakat Xbox One’da yaşanan durumun PlayStation 4 içinde yaşanacağını düşünüyoruz. Son olarak ise Bethesda firması hafta sonu için yayınlanacak olan Fallout 4’ün ücretsiz sürümünde oyuncuların her şeye erişim sağlayabilecekerini belirtti. Yani oyun için topluluk tarafından yapılmış ve birbirinden yaratıcı olan modları da ücretsiz bir şekilde deneyebileceksiniz.

Bethesda’nın Fallout 4 için yapmış olduğu bu ücretsiz hafta sonu etkinliği ise durduk yere yapılmış bir etkinlik değil. Bu indirim süreciyle birlikte Fallout 4 ve DLC paketlerini içeren %67’ye varan indirimler mağazada bizleri bekliyor olacak. Eğer Fallout 4 oyununu deneyip beğenirseniz, yapılmış olan bu indirimlerden yararlanarak oyunun tam sürümünü satın alabilirsiniz. Bethesda firması ise yapılacak bu ücretsiz Fallout 4 etkinliği için bir video hazırlamış durumda. Yayınlanan videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz, iyi seyirler diliyoruz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.