No Turning Back The Pixel Art Action-Adventure Roguelike Bedava Steam Key

0
No Turning Back The Pixel Art Action-Adventure Roguelike
No Turning Back The Pixel Art Action-Adventure Roguelike

Bedava steam key köşemizde bugün simplo sitesi bulunmakta. Simplo sitesi şuan için yaptığı oyun dağıtımında No Turning Back The Pixel Art Action-Adventure Roguelike oyununa ait olan steam kodlarını herkese ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Yapmanız gereken ise dağıtımın yapıldığı sayfaya bu bağlantıya tıklayarak gitmek. Ardından siteye girdiğinizde ise siteye steam hesabınızla giriş yapın. Steam hesabınızla siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza bir takım görevler çıkacaktır. Bu görevler oldukça basit; steam grubuna girmek, verilen bir sayfaya girmek, gibi tek tıkla yapılabilecek görevler. Bütün bu görevleri yaptıktan sonra da Claim Your Key butonuna bastığınızda ise oyunun kodu sizlere verilecektir.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

No Turning Back The Pixel Art Action-Adventure Roguelike Oyunu Hakkında Bilgi

No Turning Back The Pixel Art Action-Adventure Roguelike isimli bu oyun bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılan bir aksiyon/macera oyunudur. Kendimizi zindanların içinde büyük bir gizemle baş başa bulduğumuz bu oyunda amacımız karşımıza çıkan engelleri aşarak her bölümü sorunsuz bir şekilde geçmek. Zaman zaman bu macerada yanımıza bize eşlik edecek karakterler olacak, zaman zaman ise de bu yolda tek başımıza devam edeceğiz.
  • Oyuna ait incelemeler: 5 kullanıcı incelemesi
  • Oyunun çıkış tarihi: 16 Ocak 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat No Turning Back The Pixel Art Action-Adventure Roguelike oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.