Türk Yapımı Voidrunner Oyununun Çıkış Tarihi Yeni Video İle Duyuruldu

1
Voidrunner
Voidrunner

Ülkemizde son zamanlarda oyun geliştirmeleri açısından güzel gelişmeler yaşanıyor. Bu noktada artık son zamanlarda ülkemizden güzel oyun geliştirme haberlerini duyar olduk. Her ne kadar çıkan çoğu oyun artık birbirine benzese de bu oyunların arasından sıyrılıp kendini oldukça farklı bir yapıya büründüren oyunlar da oyun dünyasındaki yerini almaya başlıyor. İşte bahsettiğimiz bu oyunlardan birisi ise Türk yapımı olan Voidrunner oyunu.

RealityArts stüdyosu tarafından geliştirilme işlemleri tamamlanan bu oyunda Unreal Engine 4 grafik motoru kulanılmış durumda. Ek olarak çevrimiçi özellikleride kendi içerisinde barındıran bu oyunda VR desteği de bulunmakta. Oyuncuların oldukça egzotik mekanlarda birbirlerine karşı mücadele etmelerine olanak sağlayan ve ileri derecede yenilikçi bir yapıya sahip olan Voidrunner oyunu, tabiki Türkçe dil desteği ile oyuncularla buluşmayı hedefliyor.

Son olarak Voidrunner adlı bu güzel oyunun ülkemizde 15 TL fiyat etiketiyle oyun mağazalarına giriş yapacağını sizlerle paylaşalım. Voidrunner oyununun yurt dışı fiyatı ise 10$ olarak açıklanmış durumda. 31 Mayıs 2017 tarihinde oyun dünyasına giriş yapacak Voidrunner oyunu için yayınlanan videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler dileriz!

1 YORUM

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.