Monster Truck Destruction: Bedava Steam Key

0
Monster Truck Destruction
Monster Truck Destruction

Ücretsiz steam oyunu köşemizde grabthegames sitesi var. Site şuan için Monster Truck Destruction oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken bu adrese girip steam hesabınızla veya siteden bir hesap açarak o hesaba giriş yapmak. Ardından sayfadaki Get Game isimli butona tıkladığımızda verilen görevleri yapıp oyunu alabilirsiniz.

Önemli Not: Marvelousga sitesine şuan aşırı yüklenme olduğundan çoğu zaman 502 hatalarıyla sayfalar açılmayabilir. Zaman zaman sayfayı yenileyerek oyunun kodunu alabilmeniz mümkün.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Monster Truck Destruction Oyunu Hakkında Bilgi

Monster Truck Destruction adlı oyun ODD Games tarafından geliştirilip oyun dünyasına kazandırılmış oan bir yarış-aksiyon oyunudur. Adındanda anlaşılacağı üzere canavar büyüklüğünde kamyonlara sahip olup, bu kamyonlarla devasa yarışlara katıldığımız bu oyun oldukça çekişmeli maçlara ev sahipliği yapıyor.
  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (102 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 10 Temmuz 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Çok oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Monster Truck Destruction oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.