Naruto to Boruto: Shinobi Striker için oynanış videosu yayınlandı

1
Naruto to Boruto
Naruto to Boruto

Bandai Namco ve Sony Interactive Entertainment ekipleri tarafından Hong Kong’da dün tüm hızıyla başlayan ve halen devam etmekte olan, Ani-Com & Games Hong Kong etkinlikleri kapsamında yeni Naruto oyunu olan, Naruto to Boruto: Shinobi Striker için oyunculara özel olarak tam 14 dakikalık yeni oynanış videosu yayınladı. Diğer oyunlarda olduğu gibi Naruto’nun klasik Shinobi hareketleri ile haritanın etrafında çılgın bir şekilde oradan buraya gitmesi ile başlayan video, oyunun bize animedeki o hızlı ve seri ninja hareketlerini bütün derinliğiyle hissetirmeye çalıştığını gösteriyor. Dün yayınlanan videonun ilerleyen dakikalarında ise karşımıza dört kişilik boss dövüşü çıkıyor. Bildiğiniz üzere Naruto serisinin asıl karakterilerinden olan Naruto, Sasuke, Sakura ve Kakashi’nin Gaara’nın Jinchuuriki’si olan Shukaku ile savaşını bizlere en derin şekilde gösteriyor. Bir anime sever olarak Naruto’yu izlediyseniz, bu dünyanın bu anlatılanlarla sınırlı olmayacağını çok rahat bir şekilde bilirsiniz. Dragon Ball Xenoverse 2’deki co-op boss dövüşlerinde olduğu gibi tüm serideki karakterlerle teker teker iş birliği yapabileceğiniz Naruto to Boruto: Shinobi Striker oyununda anlatılmayan birçok opsiyonda oyuncuları bekliyor durumda olacak.

Naruto hayranlarının yerinde duramayarak büyük bir sabırsızlıkla beklemiş olduğu Naruto to Boruto: Shinobi Striker oyunu; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 2018’in ilk çeyreğinde Avrupa’da oyun dünyasındaki yerini alacak. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri Ani-Com & Games Hong Kong etkinlikleri kapsamında bizlere gösterilen Naruto to Boruto: Shinobi Striker oynanış videosu ile baş başa bırakalım.

https://youtu.be/bZWai48Ln4o

Son olarak geçtiğimiz ay Anime Expo etkinlikleri kapsamında Naruto to Boruto: Shinobi Striker için yayınlanan tanıtım videosunu da dilerseniz aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.