Witcher 1’i ücretsiz alabilirsiniz!

0
bedava Witcher
Witcher 1'e ücretsiz sahip olabilirsiniz!

Rol yapma oyunları arasında oldukça özel bir yeri olan Witcher serisi, bildiğiniz üzere her çıkan oyununda kendisine çok daha güzel özellikler katarak kelimenin tam anlamıyla muhteşem bir seri haline gelmeye başardı. Şimdi ise o muhteşem hikayeninin en başından tanıklık edebileceğimiz Witcher serisinin ilk oyunu GOG üzerinde tamamen ücretsiz oldu.

Rol yapma öğeleri açısından oldukça güzel özelliklere sahip olan Witcher 1, hikayesiyle de oldukça güzel bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Kalemize beklenmedik bir saldırı ile başlayan ve Geralt’ın Salamandra ile olan mücadelesini oldukça güzel işleyen Witcher 1, aynı zamanda zorlayıcı dövüş sistemiyle de birçok oyuncunun ilgisini çekmiş durumda.

bedava Witcher

Ücretsiz olarak The Witcher: Enhanced Edition Director’s Cut’a sahip olabilirsiniz!

Sizler de bu muhteşem serinin ilk oyunu olan The Witcher: Enhanced Edition Director’s Cut’a sahip olmak isterseniz GOG‘un sitesine e-posta ile kayıt olmanız takdirde bu muhteşem oyunu alabilirsiniz. Listeye kayıt olduğunuz zaman oyun ücretsiz olarak hesabınıza eklenecek. Ek olarak GOG sitesi sizlere Gwent oyununda kart elde etmeye yarayan Gwent Card Keg eşyasını da Witcher oyunuyla birlikte veriyor. Yapacağınız seçimlerle ikinci oyunun hikayesini büyük ölçüde etkilediğiniz ve serinin başlangıcına hakimiyetinizi kazandığınız Witcher’ın ilk oyununu şu ana kadar oynamadıysanız şiddetle oynamanızı tavsiye ediyoruz. Sizlere şu an bile birçok oyunun sunmayacağı bir oynanış saati sunan The Witcher ile 100 saatlik güzel bir maceraya çıkabilirsiniz.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.