Steam Cadılar Bayramı İndirimi 2017 için oyun önerileri

2
Cadılar Bayramı İndirimi 2017
Cadılar Bayramı İndirimi 2017

Steam’da Cadılar Bayramı İndirimleri ile korku oyunlarına özel olarak uygulanan indirimlerin etkisinin sürdüğü şu günlerde çoğu oyuncunun acaba hangi oyunu alsam diye düşündüğünün fakındayız. Bu bağlamda sizlere 2017 Steam Cadılar Bayramı İndirimlerinde alabileceğiniz oyunların listesini hazırladık. İlk olarak Hallowen 2017 indirimleri olarak geçen sayfaya bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilir, buradan indirimde olan büyün oyunları görebilirsiniz.

İlk olarak belirtmeliyiz ki indirimlerin adından da anlaşılacağı üzere korku oyunlarına gelen indirimlerin bizleri beklediğini söyleyebiliriz. Bu bağlamda diğer oyunlarda büyük bir indirim bekleyen oyuncuların listeden hayal kırıklığı yaşamaması adına bunu şimdiden belirtme gereği duyduk. Tabii korku oyunlarının dışında ufak da olsa indirim alan diğer oyunlarda mevcut örnek olarak GTA 5 oyunu gibi. Şimdi ise GabeN efendinin cüzdanlarımıza saldırdığı bu indirimlerden en güzel oyunları alarak sağ çıkmak için sizlerle hazırlamış olduğumuz listeyle baş başa bırakıyoruz.

Dead by Daylight

İndirimlerin ilk sırasında çoğu Twitch yayıncısının zevk alarak oynadığı Dead by Daylight oyunu bizleri selamlıyor. Şuan cadılar bayramı kapsamında %50 indirim alarak 15.50 TL fiyatıyla satışa sunulan bu oyunu kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

The Forest

Yine arkadaşlarınızla beraber keyifli bir şekilde oynayabileceğiniz gerilim ve macera oyunu olan The Forest %25 indirim alarak 18 TL fiyat bandında bizleri bekliyor durumda. Oyunun şimdiye kadarki en düşük fiyatı ise 14.99 TL olmuştu, bu indirim Humble Store mağazası üzerinde 12.04.2016 tarihinde meydana gelmişti.

Friday the 13th: The Game

Gelelim çoğu oyuncunun en çok beklediği indirime tabii ki Friday the 13th: The Game oyunundan bahsediyoruz. Başta Jahrein olmak üzere birçok Twitch yayıncısının keyifle oynadığı bu korku oyununa şuan için %50 indirimle 29.50 TL fiyatından sahip olabilirsiniz. Şuanki fiyatın ise oyunun en ucuz fiyatı olduğunu sizlere belirtelim.

RESIDENT EVIL 7 biohazard / BIOHAZARD 7 resident evil

Sıradaki oyunumuz ise oyuncuların cüzdanlarını biraz zorlayacak türden bir oyun olan RESIDENT EVIL 7 biohazard / BIOHAZARD 7 resident evil oyunu. Bu yıl oyun dünyasına giren ve 190 TL gibi oldukça yüksek bir fiyat etiketine sahip olan bu oyunu şu an için %50 indirimle 90 TL’ye satın alabilirsiniz.

Şimdilik Cadılar Bayramı 2017 İndirimleri kapsamında önerdiğimiz oyunlar bu kadardı. İndirimlerin 1 Kasım 2017 tarihinde sona ereceğini sizlere hatırlatalım. İkinci öneri listemizle sizlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyoruz.

2 YORUMLAR

  1. 13. cuma oyununu herkese öneririm gerçekten çok isabetli öneriler yapmışsınız 🙂 diğer indirimleri bekleyen arkadaşlar kara cumayı beklesinler onun tarihini sitede duyurmuştunuz zaten. bir de yan tarafta gördüğüm random game sitesi var oyun alınıyor güvenli mi orası admin?

    • Aynen öyle Kara Cuma indirimleri 22-28 Kasım arasında olacak o zaman çoğu oyun indirime girer. Ve tabiki en baba indirim 21 Aralık günü Kış indirimleri olacak. Son olarak RandomOyun sitesi son derece güvenilir ve SSL kullanan bir sitedir. Alışverişlerinizi gönül rahatlığıyla sorunsuz bir şekildeyapabilirsiniz. Hatta bu aralar çoğu oyunu Steam’dan daha ucuza sunuyorlar. Son olarak zaten biz kesinlikle kötü bir oluşum için refarans olmayız. 🙂

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.