Humble Game On Paketi

1
Humble On Bundle
Humble On Bundle

Bugün günlerden Salı ve klasik HumbleBundle indirimleriyle karşınızdayız. Yıllardır oyunculara sunduğu paketlerle çok düşük ücretlere güzel oyunlara sahip olmamızı sağlayan HumbleBundle bu hafta oldukça yeni ve güzel yapımlarla karşımıza çıkıyor. Hiç uzatmadan bu haftaki pakete geçelim isterseniz. Humble Game On Paketi 23 Mayıs 2017 Türkiye saatiyle 21.00’dan itibaren satıştaki yerini almış durumda ve yukarıdaki resimden de anlaşılacağı üzere 14 gün boyunca bu paketin satışları devam edecek.Yayınlanan Humble Game On Paketine bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlk olarak karşımızda bizi Pay what you want! paketi bekliyor bu pakette neler var ?

Pay what you want!

Ne kadar ödersen öde yazısı sizi yanıltmasın. Humblebundle uyguladığı politikalar nedeniyle 1 dolar altı ödeme yapan kullanıcılarına paket oyunlarını vermeme kararını uyguluyor. Bu nedenle bu pakete 1 dolarlık paket demek daha doğru olacaktır. Bu hafta bir dolarlık pakette her zamanki gibi klasik olarak üç oyun bizleri beklemekte. Siteye bir dolar verip alışveriş yaptığınız takdirde ise Worms Clan Wars, 80 Days ve Her Story oyunlarına sahip olmuş olacaksınız. Verilen bu oyunların üçü de oyuncular tarafından oldukça beğenilen oyunlardır. Bu nedenle bir dolarlık paketi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

BTA

BTA şuan için 7.49 dolardan satışta. Fakat bildiğiniz üzere bta HumbleBundle’ın sürekli değişen fiyatı. Bu fiyat ilerde düşebilir de yükselebilir de. Fakat genel olarak fiyatlar yükseliyor. Gelelim paketin içeriğine. Bta paketini satın aldığımızda bize 1 dolarlık paketteki oyunları yani Worms Clan Wars, 80 Days ve Her Story oyunlarını ve bunlara ek olarak Grim Fandango Remastered, The Stanley Parable ve Broken Sword 5 – The Serpent’s Curse oyunlarına sahip olacaksınız. BTA oyunlarındaki bütün oyunların kullanıcılar tarafından oldukça olumlu yorumlar aldığını belirtmemizde fayda var. Zaten bu pakette bulunan Grim Fandango Remastered oyunu tek başına paketin alınması için bir neden.

10$ Paketi

Humblebundle’nin bu haftaki paketinin üst sınırı 10 dolardan satılmakta. 10 dolarlık pakette ise yine bu bütün oyunları alıyoruz ve bunlara ek olarak Borderlands: The Pre-Sequel ve Day of the Tentacle Remastered oyunlarını alıyoruz. İşin aslına bakılırsa siteye 10 dolar verip alışveriş yaptığımızda ekranda gördüğümüz bütün oyunlara sahip olmuş oluyoruz.

Paketler nasıl alınır ?

Humble Bundle’nin paketlerini almak için paket sayfasının aşağısına doğru gidiyoruz ve karşımıza Purchase the Humble Indie Bundle 18 yazısı çıkıyor daha sonra Pay What You Want! adlı yazının karşısında Custom Amount adlı butona tıklayıp oraya ödemek istediğimiz miktarı giriyoruz. Gerisi ise bildiğimiz klasik satın alma işlemi. Hepinize şimdiden iyi oyunlar dileriz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.