Dollar Forever Bundle ile 1 Dolara 27 Oyun!

8
Dollar Forever Bundle
Dollar Forever Bundle

Bildiğiniz üzere eski adıyla Bundle Stars olarak hizmet yapan Fanatical sitesi, Steam İndirimleri‘nin şerefine oldukça büyük bir kampanyaya imza atmış durumda. Hatırlarsanız bugün sabah saatlerinde toplamda 3 oyun paketini bizlere 3 dolara satan Fanatical sitesi sayesinde yaklaşık olara 13 TL‘ye toplamda 73 tane oyun alabilme imkanımız vardı. Şu an için bu kampanyanın halen devam ettiğini sizlere belirtelim. Fakat bu kampanyaya Fanatical sitesi şu an için bambaşka bir paket daha eklemiş durumda.

27 oyunluk paketin içindeki 26 oyunun koleksiyon kartı bulunuyor

Şu an için Fanatical sitesine eklenmiş olan Dollar Forever Bundle bugüne kadar görmüş olduğumuz en iyi paket olma özelliğine sahip. Zira pakette yer alan 27 oyunun tam 26 tanesinde Steam koleksiyon kartları bulunuyor. Yani 1 dolar verip almış olduğunuz bu oyunlardan çok daha fazlasını kazanıyorsunuz. Yine aynı şekilde pakette yer alan oyunların toplamdaki gerçek değerinin ise 106 dolar olduğunu sizlere hatırlatmakta fayda var. Bu sabah ki kampanyalara doymadım yeni bir kampanyayla Steam kütüphanemi tekrardan genişletmek istiyorum diyen bir oyuncuysanız kesinlikle Dollar Forever Bundle adlı bu paketi satın almalısınız. İlgili pakete bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aldığım oyunları nasıl Steam kütüphanesine eklerim?

Son olarak almış olduğunuz bu oyunları Steam kütüphanenize eklemek için, Fanatical sitesinde Order History & Keys adlı sayfaya gitmeniz yeterli olacaktır. Bu sayfaya gidince karşınıza satın almış olduğunuz oyunların kodları gelecektir.

steam indirimleri

8 YORUMLAR

  1. 1 dolara 27 oyun gerçekten baya fazla bir rakam. Oyunların çoğu kötü olsa da sırf birikim ve koleksiyon kartları için bile alınır. Hesap değeri artacaktır.

  2. Haberin başlığını gördüğümde oyunlar muhtemelen dandiktir demiştim ama collection card gibi fırsatları görünce ilgimi çekti. 1 dolara değer gayet.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.