Humble Endless RPG LAND Bundle Paketi

0
Humble Endless RPG LAND Bundle
Humble Endless RPG LAND Bundle

Bugün günlerden Salı ve klasik HumbleBundle indirimleriyle karşınızdayız. HumbleBundle bu hafta oldukça yine her zaman olduğu gibi yeni ve güzel yapımlarla karşımıza çıkıyor. Hiç uzatmadan bu haftaki pakete geçelim isterseniz. Humble Endless RPG LAND Bundle Paketi 10 Ekim 2017 Türkiye saatiyle 21.00’dan itibaren satıştaki yerini almış durumda ve yukarıdaki resimden de anlaşılacağı üzere 14 gün boyunca bu paketin satışları devam edecek.Yayınlanan Humble Endless RPG LAND Bundle Paketine bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlk olarak karşımızda bizi 1 dolarlık oyun paketi bekliyor bu pakette neler var ?

1$ Paketi

  • Borderlands
  • The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut
  • Wurm Unlimited

BTA

BTA şuan için 4.72 dolardan satışta. Fakat bildiğiniz üzere bta HumbleBundle’ın sürekli değişen fiyatı. Bu fiyat ilerde düşebilir de yükselebilir de. Fakat genel olarak BTA içeriğinin fiyatları yükseliyor. Gelelim paketteki oyunların listesine. Bu pakette yukarıda 1 dolarlık oyunu ve aşağıda yazılı olan oyunları alıyorsunuz.

  • Endless Legend™ – Classic Edition
  • Borderlands 2 (DLC Paketleriyle)
  • Guild of Dungeoneering

10$ Paketi

Humblebundle’nin bu haftaki paketinin üst sınırı 10 dolardan satılmakta. 10 dolarlık pakette ise yine bu bütün oyunları alıyoruz ve bunlara ek Borderlands:
The Pre-Sequel oyununa sahip oluyoruz.

Paketler nasıl alınır ?

Humble Bundle’nin paketlerini almak için paket sayfasının aşağısına doğru gidiyoruz ve karşımıza Purchase the Humble Endless RPG Lands Bundle yazısı çıkıyor daha sonra Pay What You Want! adlı yazının karşısında Custom Amount adlı butona tıklayıp oraya ödemek istediğimiz miktarı giriyoruz. Gerisi ise bildiğimiz klasik satın alma işlemi. Hepinize şimdiden iyi oyunlar dileriz.

Önceki İçerikExowar
Sonraki İçerikHeli Heroes

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.