Exowar

0
Exowar
Exowar

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün gamehag sitesi kendine yer bulmuş durumda. Şuan için gamehag sitesi yapmış olduğu dağıtımda site kullanıcılarına Exowar oyununa ait steam kodlarını dağıtmakta. Kodları yapmak için yapmanız gereken işlem ise bu bağlantıya tıklayarak siteye girmek. Siteye girdikten sonra ise siteye üyeliğinizle giriş yapınız. Daha sonra Giveaway > TAKE PART > PICK UP THE KEY yolunu izleyerek oyunu alabilirsiniz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Exowar Oyunu Hakkında Bilgi

Exowar adlı bu oyun bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan iki boyutlu bir macera oyunudur. Yaşanan bazı talihsiz olaylar sonrasında gerçekleri öğrenmek adına maceraya çıktığımız bu yolda kafamızı kurcalayan gizemin asıl gerçeğini öğrenmek için karşımıza çıkan rakipleri yok ediyor, engelleri hızlı bir şekilde geçiyoruz.
  • Oyuna ait incelemeler: Şuan için 3 kullanıcı incelemesi bulunuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 26 Mart 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Exowar oyunu için Türkçe desteği bulunmamakta. Ayrıca internette bu oyunla ilgili herhangi bir Türkçe yama dosyası da bulunmamaktadır.
Önceki İçerikNorth Side
Sonraki İçerikHumble Endless RPG LAND Bundle Paketi

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.