Steam Hafta Ortası Çılgınlığı: Witcher Serisi, Depth, ARK Survival Evolved ve daha fazlası

1
Witcher 3 indirim
Witcher 3 indirim

Düzenli olarak yapmış olduğu indirmlerle oyuncuların sevgisini ve ilgisini hiç kaybetmeyen Steam, bu hafta da birbirinden güzel indirimler yaparak karşımıza hafta ortası çılgınlığı ile çıkıyor. Şahsen bu hafta ortası çılgınlığıda favori oyunum olan Witcher serisinin burada yer alması benim gözümde indirimleri çoktan bir numaraya koydu bile. Sizleri lafı daha fazla uzatmadan indirimlerle buluşturmak istiyoruz. Steam mağaza sayfasına gittiğinizde sizleri ilk olarak The Witcher Franchise sayfası karşılayacak. Bu sayfaya girince göreceğiniz üzere steamda yer alan bütün Witcher oyunları indirim almış durumda. Şimdi ise sizlere Steam Hafta Ortası Çılgınlığı indirimlerinden seçtiğimiz oyunları teker teker aldığım indirim oranı ve fiyatlarıyla aktaracağız. Aynı zamanda indirim zamanı hangi oyunun hangi zamanda en ucuz olduğunu gösteren rehberibimizi de sizlerle paylaşma niyetindeyiz. Şimdiden hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Steam hafta ortası çılgınlığına yukarıda da bahsettiğim üzere favori oyunum olan Witcher ile başlamak istiyoruz. Birinci oyunundan başlayarak bizleri muhteşem bir atmosfer ve dünyaya sokan Witcher serisini bilmeyeniniz yoktur. Rivialı Geralt ile birlikte muhteşem maceraya başladığımız serinin ilk oyun olan The Witcher: Enhanced Edition Director’s Cut %85 indirim oranıyla 2.70 TL satış fiyatıyla mağazada bizleri bekliyor. Oyunun en düşük fiyatının 2.70 TL olduğunu belirtmemizde fayda var.

Maceranın hız kesmeden devam ettiği ikinci oyun, The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition ise %85 indirim alarak 4.65 TL fiyatıyla satışta. Yine oyunun en düşük fiyatının 4.65 TL olduğunu belirtmemizde fayda var.

Serinin son ve en muhtşem oyunu olan ve içerisinde bütün içeriklerin barındığı The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition ise %50 indirim alarak 37.49 TL satış fiyatıyla bizleri beklemekte. Bu paketin steam üzerindeki en düşük fiyatı ise yine 37.49 TL. Yani bu indirimlerle Witcher serisi yine en dip fiyatını görmüş diyebiliyoruz.

Gelelim diğer indirimlere:

  • Erken erişim hayatta kalma oyunlarından farklı olarak oldukça eski zamanda geçen ARK: Survival Evolved oyunu %68 oranında bir indirim alarak 15.68 TL’den alıcılarını beklemekte. Yine bu oyunun steam üzerindeki en düşük fiyatı ise 15.68 TL olarak karşımıza çıkıyor.
  • Bizlere su altında inanılmaz bir oyun deneyimi sunan Depth oyunu ise %70 oranında bir indirim alarak 9.30 TL satış fiyatıyla alıcılarını mağazada beklemekte. Yine diğer oyunlarda olduğu gibi bu oyunun steamdaki en dip fiyatı şuanki fiyatıdır.
  • Bizlere oldukça fantastik bir dünyayı keşif etme imkanı sağlayan Obduction oyunu ise %33 indirim alarak 32.83 TL’den alıcılarını beklemekte. Yine oyunun steamdaki en düşük fiyatı ise 32.83 TL olarak karşımıza çıkmakta.
  • Son olarak sizlere Birinci Dünya Savaşı atmosferini yaşatan Verdun oyununun %70 indirimle 13.50 TL’den satıldığını aktaralım. Ek olarak bu oyunu şuan için steamda ücretsiz olarak indirip deneyebilme imkanınızın bulunduğunu da belirtmekte fayda var.

Steam hafta ortası çılgınlığı indirimlerinde belli başlı göze çarpan indirimler bu kadardı. Fakat indirimler sadece bu oyunlarla sınırlı değil. İndirimlerin tamamına ulaşmak isterseniz özel fırsatlar sayfasına tıklayarak diğer indirimlere göz atabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar dileriz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.