Humble Very Positive Paketi

0
Humble Very Positive
Humble Very Positive

Bugün günlerden Salı ve klasik HumbleBundle indirimleriyle karşınızdayız. Yıllardır oyunculara sunduğu paketlerle çok düşük ücretlere güzel oyunlara sahip olmamızı sağlayan HumbleBundle bu hafta oldukça yeni yapımlarla karşımıza çıkıyor. Bu sefer yenilik olarak sunulan oyunların puanlarının altında yer alması gözümüzden kaçmadı. Hiç uzatmadan bu haftaki pakete geçelim isterseniz. Humble Very Positive Paketi 2 Mayıs 2017 Türkiye saatiyle 21.00’dan itibaren satıştaki yerini almış durumda ve yukarıdaki resimden de anlaşılacağı üzere 14 gün boyunca bu paketin satışları devam edecek.Yayınlanan İntergalactic paketine bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlk olarak karşımızda bizi Pay what you want! paketi bekliyor bu pakette neler var ?

Pay what you want!

Ne kadar ödersen öde yazısı sizi yanıltmasın. Humblebundle uyguladığı politikalar nedeniyle 1 dolar altı ödeme yapan kullanıcılarına paket oyunlarını vermeme kararını uyguluyor. Bu nedenle bu pakete 1 dolarlık paket demek daha doğru olacaktır. Bu hafta bir dolarlık pakette her zamanki gibi klasik olarak 3 oyun bizleri beklemekte. Siteye bir dolar verip alışveriş yaptığınız takdirde ise Super Mega Baseball: Extra Innings, The Deadly Tower of Monsters ve They Bleed Pixels oyunlarına sahip olmuş olacaksınız. Verilen bu oyunların üçü de oyuncular tarafından oldukça beğenilen oyunlardır. Bu nedenle bir dolarlık paketi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

BTA

BTA şuan için 6.26 dolardan satışta. Fakat bildiğiniz üzere bta HumbleBundle’ın sürekli değişen fiyatı. Bu fiyat ilerde düşebilir de yükselebilir de. Fakat genel olarak fiyatlar yükseliyor. Gelelim paketin içeriğine. Bta paketini satın aldığımızda bize 1 dolarlık paketteki oyunları yani Super Mega Baseball: Extra Innings, The Deadly Tower of Monsters ve They Bleed Pixels oyunlarını ve bunlara ek olarak Hacknet, Crashlands ve UnderRail oyunlarına sahip olacaksınız. BTA oyunlarındaki bütün oyunların kullanıcılar tarafından oldukça olumlu yorumlar aldığını belirtmemizde fayda var.

10$ Paketi

Humblebundle’nin bu haftaki paketinin üst sınırı 15 dolar yerine 10 dolardan satılmakta. Verilen oyunların bir önceki haftalara oranla az olması nedeniyle bu kararın yerinde olduğunu söylemek yanlış olmaz. 10 dolarlık pakette ise yine bu bütün oyunları alıyoruz ve bunlara ek olarak Stephen’s Sausage Roll  ve Curious Expedition oyununlarını alıyoruz. Slime Rancher oyununun kullanıcılar tarafından çok fazla sevildiğini belirtmek isteriz. İşin aslına bakılırsa iteye 10 dolar verip alışveriş yaptığımızda ekranda gördüğümüz bütün oyunlara sahip olmuş oluyoruz.

Paketler nasıl alınır ?

Humble Bundle’nin paketlerini almak için paket sayfasının aşağısına doğru gidiyoruz ve karşımıza Purchase the Humble Very Positive Bundle yazısı çıkıyor daha sonra Pay What You Want! adlı yazının karşısında Custom Amount adlı butona tıklayıp oraya ödemek istediğimiz miktarı giriyoruz. Gerisi ise bildiğimiz klasik satın alma işlemi. Hepinize şimdiden iyi oyunlar dileriz.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.