Space Beret: Bedava Steam Kodu [25 Haziran]

0
Space Beret
Space Beret

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün marvelousga sitesi kendine yer bulmuş durumda. Şuan için marvelousga sitesi yapmış olduğu dağıtımda site kullanıcılarına Space Beret oyununa ait steam kodlarını dağıtmakta. Bildiğiniz üzere bu dağıtım birkaç gün önce gerçekleştirilmişti fakat erkenden biten kodları nedeniyle çoğu oyuncu bu kodara yetişememişti. O yüzden yeniden bir dağıtım yapıldı. Dağıtılan bu yeni kodları yapmak için yapmanız gereken işlem ise bu bağlantıya tıklayarak siteye girmek. Siteye girdikten sonra ise steam hesabınızla siteye giriş yapınız. Siteye giriş yaptığınızda sizi dağıtımların yapıldığı sayfaya yönlendirecektir. Eğer geç kalmamışsanız ana ekranda Space Beret adlı bir dağıtım göreceksiniz, bunu gördüğünüz zaman yanındaki open giveaways yazısına tıkladığınızda oyunun dağıtıldığı sayfaya gelip verilen görevleri yapıp oyunu alabilirsiniz. Sitenin sizden istediği görevler ise oldukça rahat yapılabilen görevler, örnek vermek gerekirse steam grubuna üye olma, verilen adresi ziyaret etme gibi tek tıklama ile yapılabilecek basit görevler.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Space Beret Oyunu Hakkında Bilgi

Space Beret bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir aksiyon/ basit eğlence oyunudur. Kendimizi silahlı çatışmaların hakim olduğu bir dünyada bulduğumuz bu oyunda bize verilen görevleri yerine getirerek karşımıza çıkan her kim olursa olsun indirmek, oyundaki asıl görevimizi oluşturuyor.
  • Oyuna ait incelemeler: 4 Kullanıcı incelemesi bulunuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 25 Ekim 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Space Beret oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.