Aynı Anda 6 Oyun Kodu: Bedava Steam Kodları

0
Sleengster
Sleengster

Bedava steam key köşemizde gleam.io sitesi var. Site şuan için bizlere The Marrowdale Murder oyununun da dahil olduğu 6 farklı oyunun kodlarını ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Dağıtımdaki kodları alabilmeniz için yapmanız gereken tek şey bu adrese girip sitedeki görevleri yapmak. Bu görevler ise zor değil. Oldukça basit görevler, steam grubuna girmek, youtube kanalına abone ve buna benzer kolay görevler. Görevleri yaptıktan sonra oyunun kodu ekrana çıkacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

The Marrowdale Murder Oyunu Hakkında Bilgi

The Marrowdale Murder oyunu bağımsız yapımcı tarafından piyasaya sürülen bir macera oyunudur. Kendimizi vahşi batının tam ortasında bulduğumuz bu oyunda amacımız rakiplerimizden kurtularak hayatta kalmak ve yolumuza devam etmek. Zaman zaman kendimizi kumar batağının kimi zaman ise çatışmaların arasında bulacağımız bu oyunda oldukça zevk alacağımızdan eminiz.
  • Oyuna ait incelemeler: 3 Kullanıcı İncelemesi
  • Oyunun çıkış tarihi: 22 Mart 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat The Marrowdale Murder oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.