Clickdraw Clicker: Bedava Steam Key

2
Clickdraw Clicker
Clickdraw Clicker

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün marvelousga sitesi kendine yer bulmuş durumda. Şuan için marvelousga sitesi yapmış olduğu dağıtımda site kullanıcılarına Clickdraw Clicker oyununa ait steam kodlarını dağıtmakta. Bildiğiniz üzere bu dağıtım birkaç gün önce gerçekleştirilmişti fakat erkenden biten kodları nedeniyle çoğu oyuncu bu kodara yetişememişti. O yüzden yeniden bir dağıtım yapıldı. Dağıtılan bu yeni kodları yapmak için yapmanız gereken işlem ise bu bağlantıya tıklayarak siteye girmek. Siteye girdikten sonra ise steam hesabınızla siteye giriş yapınız. Siteye giriş yaptığınızda sizi dağıtımların yapıldığı sayfaya yönlendirecektir. Eğer geç kalmamışsanız ana ekranda Clickdraw Clicker adlı bir dağıtım göreceksiniz, bunu gördüğünüz zaman yanındaki open giveaways yazısına tıkladığınızda oyunun dağıtıldığı sayfaya gelip verilen görevleri yapıp oyunu alabilirsiniz. Sitenin sizden istediği görevler ise oldukça rahat yapılabilen görevler, örnek vermek gerekirse steam grubuna üye olma, verilen adresi ziyaret etme gibi tek tıklama ile yapılabilecek basit görevler.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Clickdraw Clicker Oyunu Hakkında Bilgi

Clickdraw Clicker adlı bu oyun bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir aksiyon, basit eğlence oyunudur. Oldukça basit bir mantığın olduğu bu oyunda çoğu oyunda olduğu gibi bölüm bölüm ilerliyoruz ve her bölümde karşımızda rakip bir kovboy çıkıyor. Amacımız ise net bir şekilde belli, rakip kovboyu ortadan kaldırmak. Bazen her tıklamanın çok iyi sonuçlar getirmediği bu oyunda saldıracağınız anı iyi seçmeniz gerekiyor aksi takdirde küçük bir hatanızda rakip kovboy tarafından çok rahat bir şekilde avlanabilirsiniz. Vahli Batı temasını piksel piksel bizlere yaşatan bu oyunda güzel vakit geçireceğini düşünüyoruz.

  • Oyuna ait incelemeler: 8 Kullanıcı incelemesi bulunuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 14 Ekim 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu, Yerel çok oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Clickdraw Clicker oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

2 YORUMLAR

    • Eğer sayfadaki ilk görevleri yani “Buy your games chapter than the Summer Sale!” şeklindeki görevlerden bahsediyorsanız. Onları almanıza gerek yok. O tür görevleri yapmadan da oyun kodlarını alabiliyorsunuz. Oyunun kodlarını alabilmek için sadece steam gruplarına üye olmuş olmanız yeterli olacaktır. Biz de ayrıca söz konusu olan dağıtımdaki kodları hiçbir ücret ödemeden almış bulunuyoruz. Eğer bahsettiğimiz yöntemi deneyip kodu tekrar alamazsanız almış olduğumuz kodu sizin mail adresinize göndermek isteriz. Şuan yorum yaparken vermiş olduğunuz bir mail adresi bulunuyor, isterseniz kodu bu adrese mail olarak atabiliriz. İsterseniz de tekrardan yorum yapıp farklı bir mail adresi girersiniz oyunun kodunu oraya atarız. Clickdraw Kod

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.