Slingshot People: Ücretsiz Steam Oyunu

0
Slingshot People
Slingshot People

Ücretsiz steam oyunu köşemizde gleam.io sitesi var. Site şuan için bizlere Slingshot People oyununun kodlarını ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Dağıtımdaki kodları alabilmeniz için yapmanız gereken tek şey bu adrese girip sitedeki görevleri yapmak. Bu görevler ise zor değil. Oldukça basit görevler, steam grubuna girmek, youtube kanalına abone ve buna benzer kolay görevler. Görevleri yaptıktan sonra oyunun kodu ekrana çıkacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Slingshot People Oyunu Hakkında Bilgi

Slingshot People adlı oyun bağımsız yapımcı taraından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir aksiyon, basit similasyon oyunudur. Ek olarak fps türünü de içinde barındıran bu oyunda amacımız sapanlarla karşımıza çıkan ne olursa olsun herkesi vurmak. Amacımızın bu kadar basit olduğu bu oyun çoğu oyuncuyu sıkabilir fakat sadece zaman öldürmek için girilirse pek bir sorun yaratacağını düşünmüyoruz.

  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumsuz (48 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 20 Ekim 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Slingshot People oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.