Yeni Assassin’s Creed Oyunundan Bir Görsel Daha Sızdırıldı

0
Assassin's Creed Origins
Assassin's Creed Origins Sızdırılan Resimler

Geçtiğimiz günlerde oyun dünyasına hızlı bir şekilde giriş yapan dedikodu ve sızıntı haberleri doğrultusunda yeni Assassin’s Creed oyununun adının Assassin’s Creed: Origins olacağını ve oyunun Mısır’da geçeceğini öğrenmiştik. Bununla birlikte yeni oyunda denizde ilerleyip Yunanistan’a gitme gibi eylemleri bile gerçekleştirebileceğimizi de bu haberlerle öğrenmiş olduk. Bugün ise yeni Assassin’s Creed oyunu için sızdırılan birkaç resim internete yayıldı ve bu resimler adeta çığ gibi oyun dünyasına çok hızlı bir şekilde yayılmaya başladı.

Assassin's Creed Origins
Assassin’s Creed Origins Sızdırılan Resimler

Yukarıda ve yazının başlığında gördüğünüz görsellerin ekrandan anlaşılacağı üzere geliştirilen bir oyundan alındığı çok bariz belli oluyor. Görselleri incelediğinizde sol üst tarafta klasik Assassin’s Creed görev barını ve sağ tarafta da klasik Assassin’s Creed görev imlecini görüyoruz. En üstteki resimde ise daha öncede sızdırılan haberlerde bahsettiğimiz üzere karakterimizi bir yelkenliyi sürerken görüyoruz. En üsttek resimde karakterimizin bulunduğu yerin ise çok büyük bir ihtimal Nil Nehri veya çevresi olarak düşünüyoruz.

Görselleri bilgisayar ekranında telefon çekimi olarak bile incelediğimizde, görsellerin ne kadar kaliteli olduğunu bariz bir şekilde görüyoruz. Elbette ki bu görüntülerin gerçekliği kesin değil, bu görüntüler sadece sızdırılmış olan resimler yani dolayısıyla bu resimlerin gerçekliği çok rahat bir şekilde sorgulanabilir. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce oyun dünyasına sızdırılan bu resimler gerçek olabilir mi? Görselleri detaylı incelediğimizde önceden sızdırılan görsellerle bu görsellerin kod satırları ve karakterin aynı olduğu gerçeği göz önüne alınırsa insan ister istemez bu görsellerin gerçek olduğunu düşünüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.