Uncharted: Lost Legacy için işlemler tamam

1
Uncharted The Lost Legacy
Uncharted Lost Legacy

Geçtiğimiz yıl oyun dünyasına hızlı bir giriş yapan ve Nathan Drake adlı karakterin hikayesini şaşırtıcı bir şekilde sonlandıran Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu oyunundan sonra Sony ve Naughty Dog ünlü olan bu markayı bırakmamış ve çalışmalarına hızla devam ederek şaşırtıcı bir şekilde Uncharted: Kayıp Miras’ı oyunculara duyurmuştu. VGA 2016 etkinlikleri kapsamında resmi duyurusu yapılan meşhur oyunun yapım aşamasının ise artık sonuna gelindi.

Ünlü oyunun yapım ekibi oluşturan Naughty Dog, resmi twitter adresi üzerinden oyunculara yapmış olduğu bir duyuruyla  oyunun “Gold” statüsüne ulaştığını, yani yapımının tamamen bittiğini biz oyunculara duyurdu. Hatta bu duyuru resminin altına “Oynayacağınız günü sabırsızlıkla bekliyoruz”  mesajını da eklemeyi ihmal etmeyen ünlü firma, oyunun tamamlanmasından dolayı duymuş olduğu mutluluğu da bizlerle paylaşmaktan kaçınmadı.

Bu gelişmelerin yanında ise Uncharted 4 ve Lost Legacy için ilerleyen dönemlerde herhangi bir hikaye içeriğinin düşünülmediği şuan için yapılmış açıklamalar arasındaki yerini koruyor. Fakat yine de tüm bunlara rağmen ünlü firma oyun serisinin sonuna gelindiğini açıklamaktan kaçınıyor. Hatta oyun dünyası olarak ünlü Naughty Dog firmasından serinin bittiğine dair açıklama beklerken geçtiğimiz gün Naughty Dog ekibinden Shaun Escayg yapmış olduğu “Uncharted dünyası gerçekten oldukça büyük. Oyunda keşfedilecek birçok karakter olduğu gibi aynı zamanda hikayenin yönlenebileceği birçok farklı konu da kendine bulunuyor. Yani serinin sonrasında da hayatta kalabileceğini düşünüyorum” açıklamaları ile ilerleyen zamanlarda Uncharted dünyasına bir şekilde tekrar dönebileceklerinin sinyalini de oyunculara vermiş oldu.

Son olarak sizlere Naughty Dog firmasının Uncharted: Lost Legacy oyununun bitmesi ile ilgili atmış olduğu tweeti paylaşalım.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.