Giveaways.su karışık oyun dağıtımı

15
random steam game

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün giveaways.su sitesi kendine yer bulmuş durumda. Şuan için giveaways.su sitesi yapmış olduğu dağıtımda site kullanıcılarına rastgele bir steam oyununa aitkodlarını dağıtmakta. Kodları yapmak için yapmanız gereken işlem ise bu bağlantıya tıklayarak siteye girmek. Siteye girdikten sonra ise steam hesabınızla siteye giriş yapınız. Siteye giriş yaptığınızda sizi dağıtımların yapıldığı sayfaya yönlendirecektir. Eğer geç kalmamışsanız ana ekranda random game adlı bir dağıtım göreceksiniz, bunu gördüğünüz zaman yanındaki open giveaways yazısına tıkladığınızda oyunun dağıtıldığı sayfaya gelip verilen görevleri yapıp oyunu alabilirsiniz. Sitenin sizden istediği görevler ise oldukça rahat yapılabilen görevler, örnek vermek gerekirse steam grubuna üye olma, verilen adresi ziyaret etme gibi tek tıklama ile yapılabilecek basit görevler.

Çok Önemli Not: Bu dağıtımdaki oyunu alabilmeniz için Chrome kullanmanız ve sitenin sizden istediği Chrome eklentisini tarayıcınıza kurmanız gerekmektedir ve bazı görevler içinse VK hesabınzın olması gerekmektedir.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

15 YORUMLAR

 1. Bu iyi oldu işte. Boş zamanlarda girip bişeylerle uğraşığ bedavaya oyun kazanmak güzel olacak. Biraz da şans işi umarım güzel oyunlar gelir.

  Bu arada bedava steam oyunları için ben birkaçtane yazıyım.

  Brawlhalla
  Dota 2
  Paladins
  Path of Exile
  Shadowverse CCG
  Smite
  Team Fortress 2
  Unturned
  War Thunder
  Warframe

  Aklıma şimdilik gelenler bunlar. Burada aslında bir grup oluşturabilirsek beraber de oynayabiliriz bazı oyunları. Beraber oynamak isteyen var mı arkdaşlar?

 2. Hocam grup görevinde gruba katılmama rağmen kabul etmiyor sorun nedir acaba ayrıca twitterde öyle taikip etmeme rağmen kabul etmiyor nerde eksik var acaba

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.