SAMOLIOTIK [Yeni Kodlar]

0
SAMOLIOTIK
SAMOLIOTIK

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün bizleri getkeys sitesi karşılamakta. Şuan için getkeys sitesi kullanıcılarına SAMOLIOTIK adlı oyunu ücretsiz bir şekilde dağıtmaktadır. Oyunu almak içinse yapmanız gereken işlem oldukça basit. Yapmanız gereken bu adrese girip siteye kayıt ol bölümünden kayıt olmak. Daha sonra hesabınızla siteye giriş yapıp oyunun dağıtımının yapıldığı sayfada geldiğinizde site sizden birkaç görev yapmanızı isteyecek ve oyunun kodunu görevleri yaptıktan sonra sizlere verecektir. Örnek olarak steam grubuna üye olmak, twitter sayfasını takip etmek gibi basit görevlerin ardından sayfayı yenileyerek ücretsiz steam kodunuzu alabilirsiniz.

SAMOLIOTIK Oyunu Hakkında Bilgi

SAMOLIOTIK çok çok benzer renklerin aynı ekranda olduğu ve bu ekranda sizlerin aktif seçimler yapmanız gereken bir bağımsız yapımcı oyunudur. Bu nedenle eğer renk körüyseniz ne yazık ki bu oyundan zevk alamayacaksınız. Onun haricinde oyunda bir takım düşmanlarımız bulunmaktadır. Bunlardan ilki Adolf Gutler isimli bir düşman. Tanıdık gelmiştir. 🙂 Oyundaki ikinci büyük düşmanımız ise The Illuminati oluyor. Amacımız bölümleri geçerek bu iki düşmanı yok etmek. Oyunu göz sağlığınız açısından yarım saatten fazla oynamamızı öneririz. Oynarken gözlerinizin oldukça zorlanacağı bu oyunda sizlere iyi oyunlar diliyoruz

  • Oyuna ait incelemeler: Çok Olumlu (1,135 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 25 Mart 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat SAMOLIOTIK oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.