Need for Speed Payback’in hikaye videosu yayınlandı

0
Need for Speed Payback karakterler
Need for Speed Payback karakterler

Electronic Arts ve Ghost Games ekipleri, oyun dünyasına girmeye oldukça yaklaşan yarış oyunları Need for Speed Payback için geçtiğimiz saatlerde yeni bir videoyu bizlerle paylaştı. Yayınlanan bu özel videoda, oyunda kontrol edebileceğimiz üç oynanabilir karakteri yakından tanıma şansına erişiyoruz. Geçmişlerinde yaşadıkları talihsiz olaylar nedeniyle intikam ateşi ile yanıp tutuşan bu üçlü Fortune Valley’in en büyük mafyalarından The House’u ortadan kaldırmaya çalışacak.

Üç karakterimizden ilki yarışçı Tyler “Ty” Ramirez, ikinci karakterimiz ise korkusuz Jessica “Jess” Miller ve son olarak üçüncü karakterimiz gösterişli Sean “Mac” McAlister olarak karşımıza çıkıyor.

İlk olarak Tyler “Ty” Ramirez karakterinden bahdedelim. Tyler “Ty” Ramirez oyunda yarışçı olan karakter ve Drag ve sokak yarışı onun için nefes almak gibi bir gereksinim haline gelmiş. Yani kendisinin doğuştan bir çılgın yarışçı olduğunu söyleyebiliriz. Bu karakterin dost bildiği kişiler tarafından ihanete uğradıktan sonra aklındaki tek şey “intikam” duygusu.

Jessica “Jess” Miller adlı karakter ise diğerlerine benzer bir şekilde hayatını riskli ve ödemesi bol işler ile kazanıyor. Bu işleri yaparken hiçbir zaman kaybetmemekle kalmıyor aynı zamanda karşılaştığı her zorluktan bir şekilde sıyrılmasını biliyor.

Sean “Mac” McAlister adlı bu karakterimiz ise tam bir şovmen. Offroad yarışları ve drift kendisinin en yetenekli olduğu özel alanı diyebiliriz. Mac’in diğerlerine oranla fazlasıyla göze çarğan bu pozitif yönü takımı zor zamanlarda ayakta tutan ve morallerinin yüksek kalmasını sağlayan bir etken olarak karşımıza çıkıyor.

Yayınlanan bu hikaye videosunu aşağıdan rahat bir şekilde izleyebilirsiniz. Oyunun Deluxe Edition versiyonunu satın alan oyuncular oyuna 7 Kasım 2017 tarihinde erişebilecek. Need for Speed Payback bildiğiniz üzere 10 Kasım 2017 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, ve PC için çıkışını gerçekleştirecek.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.