Crazy Taxi

0
Crazy Taxi
Crazy Taxi

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün bizleri surveymonkey sitesi karşılamakta. Şuan için surveymonkey sitesi kullanıcılarına Crazy Taxi adlı oyunu ücretsiz bir şekilde dağıtmaktadır. Oyunu almak içinse yapmanız gereken işlem oldukça basit. Yapmanız gereken bu adrese girip sitede karşınıza çıkan anketi doldurmak. Anketi doldurduktan sonra oyunu yollamak için sizden email adresi istenilen bir sayfaya geleceksiniz. Bu sayfada eposta adresinizi doğru girdikten sonra sizlere bunu onaylatmanızı sağlayan bir mail gelecek. Gelen maildeki adrese tıkladığınız zaman açıan sayfadaki ” You can now follow this link to receive your free game.” cümlesindeki this linke tıklayıp siteye steam ile giriş yaptıktan sonra oyununuza kavuşabilirsiniz.

Crazy Taxi Oyunu Hakkında Bilgi

Crazy Taxi’yi görmeyi bırak adını duyduğu gibi gözleri dolacak bir neslin var olduğunu biliyoruz. Birçoğumuzu çocukluğunda bilgisayar başından kaldırmayan efsane oyunu özlediyseniz ve bu oyunu eski günlerdeki gibi oynamak istiyorsanızbu fırsatı kaçırmayınız. Eski günlerde olduğu gibi şehri birbirine katarak efsane bir şekilde taksicilik yaptığımız zamanları tekrar yaşamak, bir yerden bir yere yetişeceğim diye onlarca insanın üstüne arabayı sürmek halen keyif veren bir aktivite olacaktır.

  • Oyuna ait incelemeler: Çok Olumlu (369 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 4 Mart 2011
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Crazy Taxi oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.