Project Scorpio için tanıtım videosu yayınlandı

1
Project Scorpio
Project Scorpio

Hatırlayacağınız üzere Microsoft’un geçtiğimiz aylarda teknik özelliklerini paylaştığı project Scorpio’nun ana duyurusu tüm detaylarıyla birlikte E3 2017 fuarında yapılacak. Bu noktada rakiplerinin de oldukça iyi planları olduğunu bilen Microsoft ekibi fuar içi tansiyonu yüksek tutmaya çalışarak bizlere yeni bilgiler vermeyi de ihmal etmiyor. İşte E3 2017 fuarına çok az bir süre kala konsolun Developer Kit modeli ile ilgili yeni bir videonun yayınlanması tüm bu stratejinin bir parçası olarak karşımıza çıkıyor.

Aslında geçtiğimiz gün ortaya çıkan ve yapımcılara dağıtılmak üzere tasarlanmış olan bu modele, yayınlanan bu video ile birlikte çok daha yakından bakma şansına sahip oluyoruz. Zaten yayınlanmış olan videoda ise ekstra olarak Developer Kit ve konsolun genel özellikleri hakkında bilgiler bizlere veriliyor.

Xbox Live yayın kordinatörü görevini yürüten Major Nelson ve Xbox ekibinin lider mühendislerinin başında gelen Kevin Gammill’in yorumlarına detaylı bir şekilde yer verilmiş bu videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler dileriz. Son olarak sizler Project Scorpio ve Developer Kit hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce Microsoft’un yapmış olduğu bu hamle rakiplerini sarsmaya yetecek mi? Yoksa yine Sony bu alanda liderliği bırakmadan istediği gibi at koşturabilecek mi? Bu konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle yorum olarak paylaşırsanız oldukça memnun oluruz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.