FIFA 18’in ilk resmi ekran görüntüleri paylaşıldı

1
FIFA 18 kapak resmi
Fırından yeni çıktı, taze FIFA 18 resimleri

Futbol oyunu denildiğinde akıllara ilk gelen yapımlardan birisi olma özelliği taşıyan FIFA serisi, her yıl yeni bir oyunuyla PC ve konsollarımızla bizleri ekran başına bağlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl FIFA 17 oyunuyla birlikte DICE’ın geliştirmiş olduğu Frostbite motoruna geçiş yaparak grafiksel olarak çok ciddi bir gelişme kat eden yapım, bu yıl da bu motoru daha çok geliştirip bizlere sunarak bizlere oldukça keyifli bir futbol deneyimi yaşatacak gibi gözüküyor.

Dün sabah ilk oynanış videosunun geleceğini duyurduğumuz ve dün akşam saatlerinde ilk oynanış fragmanı yayınlanan FIFA 18’den yeni ekran görüntüleri de paylaşılarak serinin hayranlarının beğenisine sunuldu. Paylaşılan resimleri dikkatli incelediğimizde oyunun ışıklandırma kalitesi ve Cristiano Ronaldo’nun modelleme detaylarının oldukça dikkat çektiğini söyleyebiliriz. FIFA 18 için resmi olarak yayınlanan ilk ekran görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Son olarak sizler bu görüntüler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu yıl PS4 ile ortaklık geliştiren FIFA 18 yapımıyla birlikte oyunda grafiksel olarak ciddi gelişmeler meydana gelecek mi? Daha önce FIFA 17 oyunuyla seriye çok fazla bir yenilik getirmediği için eleştirilen yapımcı ekip bu sefer bu eleştirileri dikkate alarak FIFA 18 oyunuyla birlikte devrimsel yeniliklerle karşımıza çıkacak mı? Tüm bu konular ve sayamadıklarımız hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle yorum kısmında paylaşırsanız oldukça mutlu oluruz.

FIFA 18 C. Ronaldo FIFA 18 Cristiano Ronaldo FIFA 18 Ronaldo

1 YORUM

  1. bence bu sefer farklı olacak. ek olarak ronaldo’nun oyunda ön plana çıkmasına çok sevindim. bıkmıştık barcelona gibi balon bir takımın sürekli olarak kapaklarda yer almasından

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.