E3 2017 Oyun Fuarının Türkiye’ye Göre Saatleri

1
E3 2017 Türkiye saatleri
E3 2017 Türkiye saatleri

Son günlerde neredeyse her haberinden bahsettiğimiz ve gün geçtikçe yaklaşan, yaklaşırken de heyecanımızı arttıran oyun sektörünün en büyük etkinliklerinden birisi olan E3 2017 çok yakın bir zamanda gerçekleşecek. Hatta bu etkinliğin tam tarihini sizlerle paylaşmak gerekirse E3 2017 etkinliği 10 Haziran 2017 tarihinde başlayacak, etkinliğin bitiş tarihi ise şuan için belli değil. Fakat biliyor olduğumuz bir konu var ki E3 2017 etkinliğinde Sony, Microsoft, EA, Ubisoft ve Bethesda gibi oldukça ünlü oyun geliştiricileri ve yapımcıları tarafından yeni oyun duyuruları alabileceğiz. Bu yeni duyuruların haricinde ise yine bu etkinlikte hali hazırda duyurulmuş olan oyunlar hakkında da çok detaylı bilgiler alabileceğiz.

Peki tüm bu saymış olduğumuz duyuru ve etkinlikler ne zaman gerçekleşecek? Bu haberimizde tüm bu soruların cevabını bulabileceksiniz çünkü sizlere bu haberimizle E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatlerini paylaşacağız. Artık bu haberimizle birlikte Sony, Microsoft, EA, Ubisoft ve Bethesda gibi ekiplerin E3 2017 etkinliğinde ne zaman sunum yapacağını öğrenmiş olacaksınız. Dilerseniz hiç vakit kaybetmeden hemen başlayalım.

10 Haziran 2017 – Cumartesi

EA Play Etkinliği – 22.00

Electronic Arts ekibinin 10 Haziran Türkiye saati ile 22.00’da yapacağı sunumla Star Wars Battlefront II, yeni Need for Speed oyunu ve FIFA 18 gibi oldukça önemli oyunlar oyunculara ilk defa detaylı bir şekilde tanıtılacak. Fakat şunu da hatırlarmakta fayda var. EA Play, gerçekleşen bu E3 2017 etkinliğinin tamamen bir parçası değil. Yani sözünü ettiğimiz oyunlardan birkaçını Microsoft veya Sony konferansları sırasında da görebilme ihtimalimizin bulunduğunu söyleyelim.

12 Haziran 2017 – Pazartesi

Microsoft Sunumu – 00.00

Microsoft ekibinin E3 2017 fuarındaki sunumu, Pazar gününü, Pazartesi gününe bağlayan gece gerçekleşecek. Microsoft ekibi gerçekleşecek bu sunum sırasında oyunculara ilk defa Project Scorpio konsolunu tanıtacak ve oldukça yeni oyunlarının duyurusunu yapacak. Bu yeni oyunların arasında Forza Motorsport 7 bile bulunuyor.

Bethesda Sunumu – 05.00

Bethesda bu sefer alışık olmadığımız bir şekilde sunumunu oldukça zor bir saatte gerçekleştirecek, bu sadece bizim ülkemiz değil diğer Avrupa ülkelerine de zor olacak. Faat bu sunum için uykusuz kaldığımıza değecek şekilde 2 yeni oyun bizlere duyurulacak. Ayrıca Fallout 4 oyununun VR sürümü de oyuncuları beğenisine sunulacak. Gerçekleşecek olan sunumda tüm bunların dışında bir de Prey hakkında birkaç şey görebiliriz.

12 Haziran 2017 – Pazartesi

The PC Gaming Show Etkinliği – 20.00

Intel ekibi ve Pc Gamer ekibinin ortaklığında gerçekleştirilecek olan bu sunum E3 sırasında 2. kez gerçekleşecek. Genellikle bilgisayar oyuncularını ilgilendiren gelişmelerden haberdar olacağımız bu etkinlik sırasında hangi oyuncuların duyurulacağı hakkında kesin bir bilgimiz bulunmuyor. Fakat bildiğiniz gibi geçen senenin The PC Gaming Show sunumu olukça eğlenceli geçmişti, bu yüzden bu seneki sunumunda oldukça eğlenceli geçeceğini düşüyoruz.

Ubisoft Sunumu – 23.00

Gelelim o malum sunuma. Yeni Assassin’s Creed, Far Cry 5, South Park: The Fractured But Whole ve The Crew 2 gibi oyunlarla hem oyuncular için hem de E3 2017 için bir deprem gerçekleştirmeyi planlayan Ubisoft şuan için E3 2017 fuarındaki en beklenen sunumu yapmak için hazırlanıyor. Biz de açıkcası Ubisoft ekibinin bu sunumunu merakla bekliyoruz.

13 Haziran 2017 – Salı

Sony Sunumu – 04.00

Her sene olduğu gibi bu sene de oldukça heyecanlı bir sunum gerçekleştirecek olan Sony ekibi bu yıl da oldukça özel PlayStation 4 oyununa sahip. Bildiğimiz üzere bu özel oyunlardan iki tanesi ise God of War ve The Last of Us Part II. Bakalım geçen sene gerçekleşen E3 2016 etkinliğinde duyurulan God of War üzerinden 1 sene geçmesinden sonra kendini tekrardan gösterecek mi?

Nintendo Sunumu – 19.00

Bildiğiniz gibi bu sene Nintendo Switch ile oldukça güzel bir başarı grafiği çizen Nintendo ekibi E3 2017 etkinliği sırasında Nintendo Spotlight: E3 2017 adı verilen bir sunum gerçekleştirecek. Fakat bu sunum diğer sunumların aksine önceden kayıt edilmiş olacak ve sadece belirtilen saate yayınlanacak. Yani Nintendo ekibinden canlı yayın olmayacak. Yaşanan bu farklı duruma rağmen Nintendo ekibinden oyuncuları heyecanlandıracak duyuruları bekliyoruz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.