Far Cry 5 İçin 4 Yeni Video Yayınlandı

2
Far Cry 5
Far Cry 5

Oyun dünyasını uzun süredir süren dedikodularla meşgul eden Far Cry 5 oyunu, geçtiğimiz günlerde resmi bir duyuruyla nihayet oyunculara tanıtıldı. Bu duyurunun ardından Far Cry 5 için ilk videolar gelmeye başladı. Ubisoft kendinden beklenmeyecek derecede çok büyük bir sürpriz yaparak Far Cry 5 oyunu için aynı anda 4 tane teaser videosu yayınladı. Ubisoft tarafıdan yayınlanan bu videoları incelediğimizde ise oyunun dünyası ve hakim olan teması hakkında bazı ipuçlarını yakalamak mümkün.

İlk olarak Far Cry 5 oyunu için konuşulan Vahşi Batı temasının, Ubisoft bizlere büyük bir sürpriz yapmadıkça ortadan kalktığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Amerika’nın Montana eyaletine nokta atışı derecesinde işaret eden bu videoların her birinde farklı bir temanın işlendiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Videoları detaylı incelediğimizde ise oyunun geçtiği tarih hakkında çeşitli yorumlarda da bulunmak mümkün. Örnek olarak videonun arka planında yer alan elektrik direkleri, beton fabrikası ve oldukça modern bir görünüme sahip olan kilise oyunun geçeceği dönem hakkında oyunculara oldukça büyük ipuçları veriyor. Videoları incelediğimizde etrafta çayır çimenin hakim olduğu görünse de yayınlanan dört videoda da kıyamet sonrası sessizliğinin hakim olduğunu söylememiz yanlış olmayacaktır.

Kısa bir özet yapmak gerekirse Ubisoft firması Far Cry 5 oyunu için kendi dönemini, temasını ve mekanlarını oluşturma düşüncesinde olabilir. Yayınlanan bu videolarla ilgili tüm bu cevapları ise 26 Mayıs Cuma 2017 tarihinde yapılacak olan dünya çapındaki açıklamalar ile öğrenebileceğiz. Far Cry 5 oyununun şuan için PS4, Xbox One ve PC platformları için oyun dünyasına sürüleceğini de şimdiden belirtelim. Yayınlanan videolara aşağıdan göz atabilirsiniz, hepinize iyi seyirler diliyoruz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.