İlk Half-Life için 19 yıl sonra güncelleme geldi!

4
Half-Life 2017 güncellemesi
Half-Life 2017 güncellemesi

Valve oyunculara yine büyük bir sürpriz yaşatarak güne başlamamızı sağladı. Oyun dünyasının hiç kuşkusuz en çok konuşulan, oyuncular tarafından en çok tanınan ve kesinlikle üçüncü oyunu en çok beklenen olan Half-Life, 3. oyunu ile bizleri halen umutsuz bir beklentiyle bekletirken, serinin ilk oyunu Half-Life ise halen Valve tarafından desteklenip güncellenmeye devam ediliyor. Bildiğiniz üzere tam tamına 20 yıl önce oyuncularla buluşan efsane yapım Half-Life, ilk yılındaki güncellemelerinin üstünden tam 19 yıl geçtikten sonr bugün oldukça sürpriz bir şekilde 7.1 MB’lik yeni bir güncellemeye kavuştu.

Yıllar sonra sessiz bir şekilde aniden gelen bu güncellemenin içeriğinde ise bir takım düzeltmeler bulunuyor. Bildiğiniz gibi Half-Life çok nadir de olsa zaman zaman çökmeler yaşayan bir oyundu. Bu yeni güncelleme ile çok nadir yaşanan bu çökme problemi tamemen çözüldü. Bu güncelleme ile birlikte Valve’in oyunlarına verdiği önem de birkez daha oyunculara kanıtlanmış oldu. Son olarak Half-Life’ın yeni güncellemesini Steam üzerinden otomatik olarak indirebileceğinizi belirtmekte fayda var.

4 YORUMLAR

  1. valla valve oyunlara önem veriyor olsa csgo daki hileleri temizlemek için daha düzenli bir sistem kurar 🙂 artık csgo hilelerinin piyasası oluşmuş siteler facebook instagram hatta hatta youtubeye reklam veriyor 😀

    • O Valve’nin satış politikası aslında. 🙂 İsterlerse bir kaç güncelleme ile hile namına bir şey kalmaz fakat hile yapan oyuncunun banlandıktan sonra tekrardan yeni bir hesapla oyunu satın alacaklarını bildiklerinden ve gerçekten de bu durum yaşandığından hileye karşı böyle bir politika uyguluyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.