Death Penalty: Bedava Steam Oyun Kodu

0
Death Penalty Beginning
Death Penalty Beginning

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün bizleri simplo sitesi karşılamakta. Şuan için simplo sitesi kullanıcılarına Death Penalty adlı oyunu ücretsiz bir şekilde dağıtmaktadır. Oyunu almak içinse yapmanız gereken işlem oldukça basit. Yapmanız gereken bu adrese girip siteye steam hesabınız ile giriş yapmak. Oyunun dağıtımının yapıldığı sayfada ise site sizden birkaç görev yapmanızı isteyecek ve oyunun kodunu görevleri yaptıktan sonra sizlere verecektir. Örnek olarak steam grubuna üye olmak, twitter sayfasını takip etmek gibi basit görevlerin ardından sayfayı yenileyerek ücretsiz steam kodunuzu alabilirsiniz.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Death Penalty Oyunu Hakkında Bilgi

Death Penalty adlı oyun bağımsız yapımı tarafından oyun dünyasına kazandırılan bir rol yapma oyunudur. Gelecek temasının hakim olduğu bu oyunda ise dünyayı kurtarmak adına oldukça gizli sırları aramaya çıkan bir kadını kontrol ediyoruz. Bu yolda oldukça karanlık bir temada ilerlediğimiz oyunda zaman zaman önümüze sadece şiddet yoluyla geçebileceğimiz engellerin çıktığını görebilirsiniz. Amacımız ise basit: Dünyayı kurtarmak.

  • Oyuna ait incelemeler: 9 Kullanıcı incelemesi bulunuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 23 Ocak 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Death Penalty oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.