Overhell: Ücretsiz Steam Oyunu

5
Overhell
Overhell

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün giveaways.su sitesi kendine yer bulmuş durumda. Şuan için giveaways.su sitesi yapmış olduğu dağıtımda site kullanıcılarına Overhell oyununa ait steam kodlarını dağıtmakta. Kodları yapmak için yapmanız gereken işlem ise bu bağlantıya tıklayarak siteye girmek. Siteye girdikten sonra ise steam hesabınızla siteye giriş yapınız. Siteye giriş yaptığınızda sizi dağıtımların yapıldığı sayfaya yönlendirecektir. Eğer geç kalmamışsanız ana ekranda Overhell adlı bir dağıtım göreceksiniz, bunu gördüğünüz zaman yanındaki open giveaways yazısına tıkladığınızda oyunun dağıtıldığı sayfaya gelip verilen görevleri yapıp oyunu alabilirsiniz. Sitenin sizden istediği görevler ise oldukça rahat yapılabilen görevler, örnek vermek gerekirse steam grubuna üye olma, verilen adresi ziyaret etme gibi tek tıklama ile yapılabilecek basit görevler.

Çok Önemli Not: Bu dağıtımdaki oyunu alabilmeniz için Chrome kullanmanız ve sitenin sizden istediği Chrome eklentisini tarayıcınıza kurmanız gerekmektedir ve bazı görevler içinse VK hesabınzın olması gerekmektedir.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Overhell Oyunu Hakkında Bilgi

Overhell, bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir aksiyon oyunudur. Oldukça kanlı bölümlerin bizi beklediği bu oyunda bazen sessiz bir şekilde hareket etmemiz gerekiyor.

 • Oyuna ait incelemeler: Şuan için 1 kullanıcı incelemesi bulunuyor.
 • Oyunun çıkış tarihi: 27 Nisan 2017
 • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
 • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
 • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
 • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
 • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Overhell oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

5 YORUMLAR

 1. Admin bakıyorumda çok hızlısınız daha ben az önce o oyunun bildirimini aldım. Hemen siteye eklemişsiniz. Güzel çalışıyorsunuz hep böyle devam edin lütfen.

 2. Hocam birde ben maeveolus ga midir o siteden yapıyorum bütün görevleri robot dogrulamasinida yapıyorum get key diyorum bana steam hesabın gizli onu herkese açık yap diyor bakıyorum steam hesabim herkese açık zaten ne yapabilirim görevleri yapıyorum ama yinede key vermiyor

  • O sorun ne yazık ki Marvelous sitesinin son zamanlardaki genel sorunu. Steam hesapları ile sitedeki veritabanı uyuşmazlığı yaşıyorlar zaman zaman. En yakın zamanda çözeceklerini belirttiler. Yani bizlik bir durum değil aslında siteden kaynaklı bir sorun, onların düzeltmesini bekliyoruz. Tabii bu sorun hep olmuyor zaman zaman oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.