Crash Force: Bedava Steam Key

0
Crash Force steam
Crash Force

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün bizleri whosgamingnow sitesi karşılıyor. Whosgamingnow sitesi şuan için yaptığı dağıtımla bizlere Crash Force oyununu ücretsiz olarak dağıtıyor. Yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Vermiş olduğumuz bu adrese girerek siteye steam hesabımızla giriş yapalım. Daha sonra yine oyunun dağıtıldığı sayfaya gelerek sitenin bizden yapmamızı istediği görevleri yapalım. Bu görevler oldukça basit: steam gruplarına girme ve verilen bağlantıyı ziyaret etme gibi tek tıkla yapılacak basit zahmetsiz görevler. Görevleri yaptıktan sonra enter butonuna basalım ve bu işlemin ardından her şeyi doğru yapmışsak oyunun kodu ekrana gelecektir.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Crash Force Oyunu Hakkında Bilgi

Şuan için erken erişim aşamasında olan Crash Force oyunu çıkışını 20 Ocak 2017 tarihinde gerçekleştirmişti. Bağımsız yapımcı tarafından piyasaya sürülen ve oldukça sağlam grafiklere sahip olan macera ve rol yapma öğelerini kendi içerisinde barındıran bu oyun biz oyunculara güzel bir uzay atmosferi yaşatmasını başarıyor.

Oyuna ait incelemeler: Çok Olumlu (183,860 inceleme)

Oyunun çıkış tarihi: 13 Ağustos 2013

Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet

Oyunun steam başarımları var mı: Evet

Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet

Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Çok oyunculu

Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Crash Force oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.